Livesport Superliga 2021-2022

Muži A

5:3
2:1, 2:1, 1:1
ACEMA Sparta Praha
Předvýběr.CZ Florbal MB
neděle 27.3.2022 18:30
UNYP ARENA
Livesport Superliga, 4. kolo

Reportáž k utkání

Sobotní utkání Sparta začala trošku vlažněji, než jsme viděli na půdě Mladé Boleslavi. Držení balónku se sparťanům sice dařilo, proměňování gólových šancí ale nikoli. Boleslav se po první dvacetiminutovce ujala vedení 2:0 a Sparta tak měla o první přestávce co řešit. Ve druhé třetině jsme viděli pouze jediný gól, který znamenal snížení na 1:2, o to se postaral Lukáš Ujhelyi. 

Parádní srovnání na 2:2 vstřelil Zouzal v polovině závěrečných dvaceti minut. Poslední slovo si ale vzala dvakrát Bolka, která si vzala zpět své vedení a branku za záda Martina Beneše vstřelil Milan Tomašík a Marek Korych. V závěru jsme viděli ještě trestné střílení, které si jako úspěšné zapsal do statistik domácí brankář Martin Beneš. Konečný výsledek 2:4 připsal druhé vedení v sérii Mladé Boleslavi. 

Nedělní utkání bylo o poznání lepší. Vysoké tempo Sparta zvládla proměnit v brankový příděl. Po úvodní trefě Bolky přišla odpověď od Mikuláše Krbce a Roberta Košira, kteří Spartě zařídili vedení 2:1. Ve druhé třetině Boleslav sice snížila, dvě branky ale vstřelila opět Sparta. První přesilovku využil Matěj Pruner a druhou zakončil opět Košir. Vedení 4:2 Sparta dlouho držela a dokonce ho zvládla navýšit na 5:2, kdy se perfektně trefil Marek Zouzal do horního rohu branky Bauera. Bolka v závěru jen upravila na konečných 5:3. 

Série je po třetím a čtvrtém semifinále stále nerozhodná a vrací se do Mladé Boleslavi. Páté semifinále odehrajeme v úterý 29. března od 19:30. Šesté, domácí semifinále je na programu ve čtvrtek ve stejný čas v UNYP ARENĚ, kde nesmí chybět žádný Sparťan!

Na závěr chceme ještě poděkovat fantastickým divákům. Za vypíchnutí rozhodně stojí nedělní návštěvnost, která překročila číslo 600 diváků. Děkujeme, že nás ženete dopředu!


Další informace

Aktuální utkání

čtvrtek 31.3.2022 19:30
ACEMA Sparta Praha 3:4
Předvýběr.CZ Florbal MB