CE soutěž juniorů 2021-2022

U19 "A"

Aktuální zprávy

Sparta je organizace obklopená lidmi, kteří svoji práci dělají s nadšením, říká Miroslav Medal

1. září 2022 - Jsou to přibližně tři měsíce, kdy jsme na pozici generálního manažera přivítali Miroslava Medala. V rozsáhlém rozhovoru s Miroslavem Medalem se dozvíte více o pohledu na organizaci florbalové Sparty, ale také o práci s mládeží a nadcházející Superligové sezoně.

Nábor florbalového klubu AC Sparta Praha: Pojď hrát florbal za Spartu!

31. srpen 2020 - Spouštíme nábory nových florbalistů a florbalistek, které se chtějí stát Sparťanem a stát se součástí našich mládežnických týmů! Náborové tréninky začínají už v pondělí 5. září a trvají až do října. Neváhej a přijď si vyzkoušet florbal do jednoho z největších florbalových klubů u nás. Více informací o našem klubu a náborových trénincích najdete níže v článku. Těšíme se na vás!

Organizační změny ve vedení klubu

2. květen 2022 - Klub AC Sparta Praha vítá do vedení nové tváře a organizační struktura se tak opět rozrůstá. Na pozici generálního manažera přichází Miroslav Medal. Sportovním ředitelem se po odchodu Jaroslava Berky stane Marek Vojta, kterého doplní na postu sportovního manažera a šéftrenéra elitních týmů zkušený Ladislav Hrma, který do Sparty přichází z Panthers Praha.

Junioři postupují do semifinále, sérii s Ostravou fantasticky otočili

24. březen 2022 - Stejně jako mužský A tým, také junioři se v letošním ročníku své soutěže probojovali do semifinále playoff. Úspěch se nerodil vůbec jednoduše. Po jednoznačném postupu přes Bohemians v osmifinále (7:3 a 9:3), přišlo těžké čtvrtfinále proti Ostravě. Spartě se podařil fantastický obrat, po úvodní prohře 5:13 se Sparťané nevzdali a sérii otočili po výhře 6:5 a 8:3. V semifinále mladé juniory čeká Tatran.

Finančně jsme podpořili válečně zasaženou Ukrajinu

7. březen 2022 - Klub AC Sparta Praha v tomto týdnu odeslal částku ve výši přes 50.000 korun na podporu válečně zasažené Ukrajiny. Na klubové sbírce se významnou měrou podíleli hráči A týmu, ke kterému se přidal také tým žen.

Bohaté turnajové léto se nezadržitelně blíží! E-přihlášky na členské sekci jsou spuštěny

14. březen 2022 - Léto a konec sezony se nezadržitelně blíží. Sparťané se ale o svůj zápasový program bát rozhodně nemusí. Spartu čeká hned několik tradičních letních turnajů. Pojďme se podívat na přehled všech letních akcí, kterých se společně zúčastníme. Na veškeré turnaje se můžete již nyní přihlásit na své členské sekci.

Junioři ukázali na Bohemku. ,,Soupeře si zvolil shodně celý tým," říká Marek Vojta

11. březen 2022 - Zatímco muži mají čtvrtfinálovou sérii proti Bohemians rozehranou za stavu 3:2, junioři své playoff zahájí až tento víkend. Našim juniorům bude v osmifinále play off soupeřem také Bohemka, kterou si tým do úvodu play off ve shodě zvolil. ,,Mohli jsme volit slabšího soupeře, ale pro náš rozvoj potřebujeme náročné zápasy," říká před playoff juniorů hlavní trenér Marek Vojta.

všechny články

Aktuální utkání

středa 30.3.2022 18:00
ACEMA Sparta Praha UNYP 0:7
PSN Tatran Střešovice