Přípravka BAR Liga přípravek 3+1 - skupina 3 2020-2021

Aktuální zprávy

Sparta vyráží do Brna, turnaje Brno Open Game se zúčastní více jak 200 hráčů a hráček Sparty

Sparta vyráží do Brna, turnaje Brno Open Game se zúčastní více jak 200 hráčů a hráček Sparty

včera 10:03 - Konání turnaje Brno Open Game je na programu 24.-27. června a Sparta na tento tradiční turnaj vysílá celkem 15 týmů napříč jednotlivými věkovými kategoriemi. Rozpisy zápasů všech týmů najdete níže v článku.

Hráčská legenda a trenérská ikona Radek Križko opouští klub a vrací se do svého rodného města

Hráčská legenda a trenérská ikona Radek Križko opouští klub a vrací se do svého rodného města

21. květen 2021 - Hráčská legenda a trenérská ikona florbalové Sparty Radek Križko se loučí. Radek se z rodinných důvodů rozhodl vrátit do svého rodného města Vsetína a opouští tak Spartu, kde strávil neuvěřitelných 21 let. ,,Opustit vše a zvláště Spartu nebylo vůbec jednoduché rozhodování, nicméně převážila rodina a já se vracím domů," začíná rozhovor oblíbený trenér a bývalý hráč Sparty Radek Križko.

ZPĚT DO HRY: Nábor pro nové členy, celý květen a červen tréninky zdarma!

30. listopad -1 - V rámci klubového projektu návratu dětí ke sportu s názvem ZPĚT DO HRY, nabízíme novým členům trénovat po dobu dvou měsíců zcela zdarma. Tréninky v květnu a červnu probíhají na venkovních hřištích a na trénink může přijít úplně každý. Novým hráčům a hráčkám stačí pouze sportovní oblečení, sportovní obuv a láhev s pitím, florbalku a míček všem zapůjčíme. Pro zájemce jsme sepsali nejdůležitější informace níže v článku. Těšíme se na vás!

Na letním soustředění se o rozvoj dětí budou starat také hráči „A” týmu

19. duben 2021 - Tradiční letní klubová soustředění v Králově Dvoře se pomalu blíží a my všichni pevně věříme, že se plánované tři turnusy budou moci zrealizovat ve stejné podobě jako v předchozích letech. Hráči a hráčky se mohou těšit na bohatý sportovní program, který jim zpestří také hráči ,,A" týmu Sparty. Kdo se objeví na letošním soustředění v roli hosta a bude se tak podílet na rozvoji našich nejmladších hráčů?

Přihlášky na letní klubové soustředění v Králově Dvoře jsou spuštěny!

6. leden 2021 - Příprava již tradičního letního soustředění v Králově Dvoře právě vrcholí. Dnes jsme pro naše členy spustili epřihlášky, které jsou ve členské sekci a každý si tak může rezervovat své místo! Termíny a informace k letnímu soustředění naleznete v článku.

Sbírka Dostavíme Barrandov je u konce, vybralo se fantastických 450.223 Kč, děkujeme!

17. prosinec 2020 - V září byla naplno zahájena dostavba zázemí Barrandovské haly, která se v současné chvíli posouvá každým dnem. Díky sbírce Dostavíme Barrandov jsme společnými silami vybrali celkem 450.223 korun. Všem 92 dárcům patří velké díky!

Ten pravý Vánoční dárek pro každého Sparťana

15. listopad 2020 - Vánoce se nezadržitelně blíží a pokud už vybíráte Vánoční dárky, určitě vás potěšíme nabídkou v podobě balíčků s klubovými produkty, které pod stromečkem potěší každého Sparťana - nově za zvýhodněnou cenu. Ten nejlepší balíček můžete vybírat z několika druhů.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 4.10.2020 09:00
FAT PIPE Traverza Chodov 2:3
ACEMA Sparta Praha BLACK
neděle 4.10.2020 11:00
ACEMA Sparta Praha BLACK 1:11
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
neděle 4.10.2020 12:30
ACEMA Sparta Praha BLACK 3:8
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové