26.9.
sobota 16:00
|
FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ ACEMA Sparta Praha B
- sobota 26.9.2020 16:00
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- Sport Eden Beroun
|
1:11
0:4, 0:1, 1:6
|
on-line
statistiky
|
on-line
statistiky
|
26.9.
sobota 18:20
|
ACEMA Sparta Praha B SK Alien Nation
- sobota 26.9.2020 18:20
- 3. liga juniorů - skupina 3, 1. kolo
- Sport Eden Beroun
|
17:1
2:0, 6:1, 9:0
|
on-line
statistiky
|
on-line
statistiky
|
18.10.
neděle 9:00
|
FBK Fat Pipe Vosy Praha ACEMA Sparta Praha B
- neděle 18.10.2020 9:00
- 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
- SH ZŠ Černošice-Mokropsy
| |
|
18.10.
neděle 12:30
|
ACEMA Sparta Praha B SPORT EDEN BEROUN
- neděle 18.10.2020 12:30
- 3. liga juniorů - skupina 3, 2. kolo
- SH ZŠ Černošice-Mokropsy
| |
|
31.10.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B Sokol Rudná
- sobota 31.10.2020
- 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
| |
|
31.10.
sobota
|
FBC Žraloci Příbram ACEMA Sparta Praha B
- sobota 31.10.2020
- 3. liga juniorů - skupina 3, 3. kolo
| |
|
15.11.
neděle
|
Kanonýři Kladno černí ACEMA Sparta Praha B
- neděle 15.11.2020
- 3. liga juniorů - skupina 3, 4. kolo
- SH BIOS Kladno
| |
|
15.11.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B FbŠ Bohemians B
- neděle 15.11.2020
- 3. liga juniorů - skupina 3, 4. kolo
- SH BIOS Kladno
| |
|
5.12.
sobota
|
FBC Rakovník ACEMA Sparta Praha B
- sobota 5.12.2020
- 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
- SH Stochov
| |
|
5.12.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B BLACK ANGELS B
- sobota 5.12.2020
- 3. liga juniorů - skupina 3, 5. kolo
- SH Stochov
| |
|
17.1.
neděle
|
SPORT EDEN BEROUN ACEMA Sparta Praha B
- neděle 17.1.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 6. kolo
- Přetlaková SH Kladno
| |
|
17.1.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B FBK Fat Pipe Vosy Praha
- neděle 17.1.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 6. kolo
- Přetlaková SH Kladno
| |
|
31.1.
neděle
|
BLACK ANGELS B ACEMA Sparta Praha B
- neděle 31.1.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
- SH Čakovice
| |
|
31.1.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B FBC KOLOUŠCI UNHOŠŤ
- neděle 31.1.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 7. kolo
- SH Čakovice
| |
|
20.2.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B FBC Žraloci Příbram
- sobota 20.2.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
- SH Hořovice
| |
|
20.2.
sobota
|
ACEMA Sparta Praha B Kanonýři Kladno černí
- sobota 20.2.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 8. kolo
- SH Hořovice
| |
|
7.3.
neděle
|
ACEMA Sparta Praha B FBC Rakovník
- neděle 7.3.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
- SH ZŠ Rudná
| |
|
7.3.
neděle
|
SK Alien Nation ACEMA Sparta Praha B
- neděle 7.3.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 9. kolo
- SH ZŠ Rudná
| |
|
18.4.
neděle
|
Sokol Rudná ACEMA Sparta Praha B
- neděle 18.4.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
- X3M Arena Barrandov
| |
|
18.4.
neděle
|
FbŠ Bohemians B ACEMA Sparta Praha B
- neděle 18.4.2021
- 3. liga juniorů - skupina 3, 11. kolo
- X3M Arena Barrandov
| |
|