sobota 27.2.2021 16:00
SH Dašická Pardubice
Superliga florbalu, 15. kolo

Reportáž k utkání

Tým Ondřeje Kašpárka chce každým posledním zápasem základní části zabojovat o vyšší pozici v tabulce i přes to, že případný postup o pár pater výše už nyní Sparta nemá pouze ve svých rukách. Bodovat Sparta může už v sobotu a v neděli. V sobotu čekají na Spartu Pardubice, které nyní dohánějí odložené zápasy z průběhu sezony a dělají maximum pro to, aby se nestali účastníky play-down. Sparta má na půdě soupeře skvělou příležitost vrátit Pardubicím porážku 6:7 z úvodu sezony.

Nedělní utkání je na programu na Vinohradech od 17:00. Vinohrady se aktuálně nacházejí na 13. místě, přitom v prvním vzájemném utkání Spartu slušeně potrápily. Sparta musela zápas otáčet do posledních minut, nakonec se ji to podařilo a v 53. minutě překlopil tři body zápasu na naši stranu Radim Křenek.