pondělí 28.9.2020 17:00
SC Dubina Ostrava
Superliga florbalu, 5. kolo

Reportáž k utkání

Vítkovice se dostaly do vedení 1:0 díky přesilové hře v závěru úvodní dvacetiminutovky. Náskok dvou branek přišel opět po vyloučení Sparty, kdy na trestnou lavici zamířil Matěj Pruner za hrubost. Třetí třetinu gólově opět otevřely Vítkovice, které odskočily do tříbrankového náskoku a stále držely Spartu bez jediné vstřelené branky.

Spartu nakopl Matěj Pruner, který po vstřelené brance na 1:3 musel po své oslavě gólu zamířit na trestnou lavici z důvodu nesportovního chování. Naději pro Spartu držel Ujhelyi, který v 50. minutě snižoval na 2:3 na což reagovaly také Vítkovice, které odskočily na 2:4. Na rozdíl branky dostal Spartu parádní střelou z půlky Křenek, ve hře 6 na 5 se ale v samotném závěru trefil domácí tým, který zvýšil na konečných 5:3 a Sparta z Vítkovic jede bez bodů.

Další domácí zápas Spartu čeká opět venku. V neděli 4.10. jede Sparta do Liberce.