Aktuální zprávy

Sezona je ukončena. ,,Děkuji fandům, kteří nás podporovali a dodávali nám energii,

Sezona je ukončena. ,,Děkuji fandům, kteří nás podporovali a dodávali nám energii," říká Kašpárek

14. březen 2020 - Letošní sezona je ukončena. Výkonný výbor Českého florbalu se v pátek 13. března rozhodl z důvodu vysokého rizika šíření nákazy nemocí COVID-19 ukončit sezonu 2019/2020. Co vzniklá situace znamená pro mužský ,,A" tým, který byl součástí rozehraného play-off? ,,Ani já, ani celý klub AC Sparta Praha nebere tuto záležitost na lehkou váhu a proto jsme ihned zrušili všechny tréninky a klukům ze Slovenska jsem obratem volal ať odcestují domů, pokud chtějí. Chtěl jsem, aby byli všichni doma se svými rodinami a dbali o své zdraví, protože to je to nejdůležitější," říká k aktuální situaci hlavní trenér ,,A" týmu Ondřej Kašpárek, který s týmem zakončil letošní sezonu na čtvrtém místě.

Junioři v druhém utkání deklasovali Hradec a postoupili do čtvrtfinále proti Vítkovicím

Junioři v druhém utkání deklasovali Hradec a postoupili do čtvrtfinále proti Vítkovicím

9. březen 2020 - Ve zrádném osmifinále hraném na dva vítězné utkání potvrdili junioři Sparty roli favorita a porazili Hradec Králové 2:0 na zápasy. První výhra se nerodila jednoduše a v domácím utkání sparťané přetlačili Východočechy 4:3. Ve druhém utkání již dominovali a stvrdili postup vysokou výhrou 19:1.

,,Tým je silný v útočném pásmu a dokáže být střelecky efektivní," říká Berka

1. leden 2020 - Junioři mají v letošní sezoně našlápnuto k velmi dobré sezoně, možná k jedné z nejúšpěšnějších v historii Sparty, aktuálně hájí páté místo se ztrátou čtyř bodů na první Tatran. Hlavní trenér Marek Vojta se s týmem snaží neustále pracovat a rozvíjet ho. ,,Tým je silný v útočném pásmu a dokáže být střelecky efektivní. Určitě můžeme být lepší v obranné činnosti a trpělivější a zejména zodpovědnější při hře s míčkem," říká k týmu juniorů ,,A" sportovní ředitel Jaroslav Berka, který společně s Markem Vojtou tým vede.

Přehled těch nejlepších letních akcí se Spartou

27. prosinec 2019 - Rok 2020 se nám pomalu blíží a v něm i letní program florbalového klubu AC Sparta Praha. V tomto článku naleznete přehled všech letních akcí, které si Sparta pro své členy připravila. Přihlašování na všechny letní akce probíhá přes členskou sekci skrz epřihlášky. Kapacita je omezena, proto neváhejte a zajistěte si místo na těch nejelepších akcích!

Spolupráce s florbalisty ACEMA Sparta Praha si vážíme, říká pan Douša, majitel Kozlovny Na ráně

20. prosinec 2019 - Florbalový klub AC Sparta Praha navázala partnerství s Kozlovnou Na ráně. ,,Partnerství mezi florbalovým klubem AC Sparta Praha a Kozlovnou Na ráně z největší části spočívá v přípravě občerstvení na venkovní utkání našeho ,,A“ týmu. Mužský ,,A“ tým Sparty obdrží na každé výjezdní utkání krabičky s vydatným jídlem na cestu,“ říká k úvodu spolupráce provozní manažer Daniel Wetheim. Spolupráce ale nespočívá pouze v této oblasti.

Vstupenky na Superfinále florbalu 2020 jsou stále v prodeji!

12. prosinec 2019 - Sparta má pro své členy nabídku pohodlné koupě vstupenek na Superfinále 2020. Stačí navštívit domácí utkání mužského ,,A" týmu a kdykoli v průběhu zápasu zajít do Sparťanského fanshopu, kde budou vstupenky k prodeji.

,,Každý náš fanoušek je stejný bojovník jako naši kluci na hřišti," říká speaker Michal Vebi Veber

10. listopad 2019 - Sparta do nové sezony vstupila s několika novinkami. Hlavní změnou byly nové dresy, nově zrekonstruovaná UNYP ARENA, ale velmi významnou novou posilou při domácích utkáních Sparty se stal Michal Vebi Veber, speaker domácích zápasů, který do moderování dává srdce. ,,Sparta je srdcová záležitost a když přišla nabídka moderovat domácí zápasy florbalové Sparty, nemohl jsem odmítnout," říká Sparťanský speaker Michal Vebi Veber.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 8.3.2020 15:30
FbC Hradec Králové 1:19
ACEMA Sparta Praha UNYP