neděle 19.1.2020 17:00
UNYP ARENA
Superliga florbalu, 21. kolo

Reportáž k utkání

Sparta do utkání proti Liberci vlétla v plné parádě, když úvodní skóre otevřel Jakub Kolstrunk, následovala přesná trefa navrátilce Jana Krejči a v sedmé minutě zvyšoval už na 3:0 Jan Marvánek. Úvodní dvacetiminutovku uzavřel Kristian Kozák a Sparta odcházela do kabiny s náskokem tří branek.

Druhá třetina měla podobný scénář, nejprve přišla ve 21. minutě zápasu trefa Garčara, poté se trefil mladíček Čermák, kterému parádně asistoval brankář Martin Beneš. Po šesti gólech do sítě Liberce přišel lehký útlum a Liberec se dotáhl na rozdíl tří branek. Zlom zápasu následoval v poslední třetině, kdy Sparťané proměnili tři střely během čtyř minut a odskočili do vedení 9:4.

Sparta pokračuje 22. kolem ve Vítkovicím, v pondělí 10.2. zde odehraje televizní utkání, domácí zápas bude následovat ve čtvrtek 13.2 proti Chodovu.