sobota 4.1.2020 18:00
SH Dašická Pardubice
Superliga florbalu, 20. kolo

Reportáž k utkání

Úvod zápasu lépe vyšel Pardubicím, stejně jako v prvním vzájemném utkání tak i tentokrát se Pardubice dokázali v první třetině proti Spartě prosadit. Oslava druhé branky Pardubic patřila už ve dvanácté minutě Oubrechtovi a Sparťanší hráči se mohli radovat až ve druhé třetině.

Stíhací jízdu nastartoval Ujhelyi, pokračoval Zeman a v 25. minutě zápasu už vedení patřilo Spartě po trefě Čermáka. Skvěle se v sestavě Sparty uvedl Jan Krejča, který přidal branku na 5:2, pozornost ale nesmíme upřít Prunerovi, který díky dvěma brankám v druhé třetině a přesné trefě ve třetině třetí, zkompletoval hattrick a byl právem zvolen hráčem utkání.

Třetí třetinu za stavu 7:2  Sparta kontrolovala a zápas dotáhla do vítězného konce, kdy rozhodčí zápas ukončil po 60 minutách hry za stavu 10:4 pro Spartu.

Nyní následuje krátká herní přestávka z důvodu konání Poháru mistrů a reprezentační kvalifikace na MS 2020. Doma můžete Spartu vidět 19. ledna od 17:00 proti FBC Liberec.