pondělí 16.12.2019 17:00
UNYP ARENA
Superliga florbalu, 18. kolo

Reportáž k utkání

Sparta zahájila utkání vlažněji a více ze hry měla Bohemka, jak ale k těmto vzájemným duelům patří, zápas s přibývajícími minutami stále gradoval. Ve třicáté minutě utkání Klokani odskočili do vedení 3:1 a Sparta se musela v druhé půlce utkání vydat na stíhací jízdu, která opět vyšla.

Na 3:2 snižoval Pažák, poté Kolstrunk na 4:3 a vyrovnávací trefu předvedl po sólové akci Marek Zouzal, který po oběhnutí obránce Bohemky zavěsil do pravé šibenice brankáře Kotoučka. Třicet vteřin před koncem základní hrací doby si Bohemka zahrála pátou přesilovku utkání, kterou Sparta ubránila.

Po vyrovnaném stavu 4:4 tedy následovalo prodloužení, do kterého Bohemka nastoupila díky vyloučení Pažáka se čtyřmi hráči a po vyhrané buly hned s pěti hráči v poli. Křenek ukořistil balonek a přes celé hřiště trefil tyčku prázdné branky. Prodloužení rozhodl v přesilové hře Garčar, který pověsil míček přímo pod břevno brány Bohemians.

Doma Spartu uvidíme opět 22.12. proti Tatranu od 17:00 v UNYP ARENĚ!