pondělí 28.10.2019 18:00
UNYP ARENA
Superliga florbalu, 9. kolo

Reportáž k utkání

Úvod zápasu chytly lépe Vítkovice, které z nenápadné akce zaskočily tým Sparty už v první minutě, kdy gól do prázdné branky zametl Marek Bräuer. Poté přišel gólový útlum a to nejlepší přišlo až ke konci zápasu, kdy v 53. minutě proměnil po faulu nájezd Milan Garčar, který svou trpělivostí napínal nejednoho fanouška v hale.

Zápas dospěl do prodloužení, ve kterém jsme viděli více ze hry Sparty, jelikož rozhodčí hned po úvodní buly přisoudil míček na čepele Sparty. Skvělé příležitosti však gól Sparty nepřinesly, zápas rozsekl až trefou do prázdné branky Ujhelyi v čase 63:44.

Musíme také poděkovat skvělým 420 fanouškům, kteří si našli cestu ve státní svátek do UNYP ARENY. Další domácí zápas Spartu čeká 17. listopadu proti Black Angels, o tomto zápase také budeme vyhlašovat ocenění Sparťana sezony 2018/2019! Startujeme v 17:00.