Dostavíme Barrandov

Florbalová Sparta pořádá neveřejnou sbírku na dostavbu zázemí k hale na Barrandově, prosíme naše členy o poskytnutí daru.

450 223 Kč

Vybraná částka

Dostavíme Barrandov

Sparťani, získali jsme dotaci na dostavbu šaten k hale na Barrandově. Část financí nám ale chybí - přesně dva a půl milionu, které chceme získat od vás - našich členů a jejich přátel. Prosíme vás o příspěvek na dostavbu a na podzim budou šatny hotové! Více informací v záložce Jak přispět. 

Dlouholetá snaha pohnout s halou na Barrandově má své konkrétní pokračování. Od ledna 2019 patří hala na Barrandově Spartě. V září 2019 jsme od Magistrátu obdrželi dotaci ve výši 7.000.000 Kč na dostavbu zázemí k hale. Následně jsme oprášili dokumentaci a povolení, nechali přepracovat projekt zázemí dle platné legislativy a našich představ, vypsali výběrové řízení a podepsali smlouvu o dostavbě s vítěznou stavební firmou Adevita s.r.o..  Cena dostavby, ve které plánujeme dokončit vnější plášť budovy, připojit ji k sítím a uvést do provozu přízemí se šatnami, činí 10.903.000 Kč vč. DPH. Nám do této částky schází 2.500.000 Kč, které musíme zajistit a proto vás žádáme o pomoc a prosíme o jakýkoliv finanční dar, který nám pomůže stavbu zrealizovat. Takový příspěvek dává smysl! 

Do budoucna chceme na Barrandově postavit montovanou halu a samozřejmě dokončit i druhé patro zázemí, kde by měla být i meší tělocvična a fyzio ordinace. Ovšem nyní potřebujeme dodělat to, co nám nejvíc schází, tj. šatny, sprchy a sociální zázemí.      ¨

(ilustrační nákres haly a zázemí) 

Celý příběh haly

Příběh s přetlakovou halou na Barrandově začal v roce 2013, kdy se Sparta spojila s dalším pražským klubem SSK Future a začala organizovat florbalové tréninky v této pražské lokalitě. Od té doby bylo cílem obou spolků převést halu do majetku Sparty, která by ji v rámci své činnosti mohla spravovat a modernizovat. Celá transakce byla kvůli majetkovým závazkům SSK Future velmi komplikovaná a trvala dlouhých pět let. A ačkoliv Sparta v barrandovské hale působila jako ve své domácí, reálně byla po celou dobu v hale pouze nájemcem bez faktické možnosti ovlivňovat fungování haly, žádosti o granty na provoz či rekonstrukce. Celý převod haly se díky práci celého managementu podařilo uzavřít v lednu 2019 i za pomoci partnerů klubu firem Salming, Acema a Bondster, které pomohly finančně při nákupu haly.

Jakkoliv Sparta neměla jistotu dlouhodobého fungování v hale, podařilo se jí na Barrandově vybudovat funkční akademii mládeže, obdobnou k akademii na Podvinném mlýně. ,,Dobře si pamatuji na naše začátky v roce 2013, kdy Sparta převzala působení na Barrandově a začala v kolektivu tří až čtyř trenérů pracovat na vizi s cílem vybudovat akademii rovnocennou akademii Podvinný Mlýn, která tou dobou byla plně rozvinuta a plnohodnotně fungovala. Když jsme začínali, bylo dětí na Barrandově opravdu málo. Začínali jsme takřka od nuly. Po sedmi letech můžeme říci, že jsme poctivou prací vybudovali akademii, která se v konkurenci nejlepších týmů v Praze rozhodně neztratí. Spolupracujeme se školou ZŠ Barrandov i s přilehlými mateřskými školkami. O halu se i nadále stará správce Martin Ryneš, který ji velmi dobře zná. Dnes má také akademie svého šéftrenéra v osobě O.J. Thompsona, tým kvalitních trenérů, kteří florbalu dávají naprosté maximum a práce s dětmi je baví a naplňuje," vzpomíná a přibližuje situaci na Barrandově marketingový manažer klubu Daniel Wertheim, který na Barrandově působil od samého začátku. 

„Naší nejvyšší prioritou je halu na Barrandově kompletně dodělat včetně montované haly a prvním krokem je dostavba zázemí,“ říká generální manažer klubu Mgr. Václav Culka: „Uvědomujeme si, že prostředí pro trénování není ideální a zoufale nám schází kvalitní zázemí. Naším největším a nejaktuálnějším cílem je nyní dostavět zázemí se šatnami, v přízemí budovy a v budoucnu usilovat o výstavbu montované haly. Díky získání dotace od Magistrátu hlavního města Prahy ve výši 7.000.000 Kč je dostavba zázemí opravdu blízko a věříme, že společnými silami vybereme částku 2.500.000 Kč, která je pro dostavbu potřebná," dodává Culka

Jak přispět

Pro účely této sbírky jsme založili transparentní účet: 234443816/0600. Na dostavbu šaten můžeš přispět jakoukoliv částku nebo si vybrat z jednotlivých dárků. Každé fyzické a právnické osobě nabízíme možnost vystavení potvrzení o poskytnutí daru. Kdo by chtěl přispět prostřednictvím své či spřátelené firmy, najde informace ZDE.

Individuální příspěvek

Přispěj stovku, dvě nebo tři, počítá se každá koruna! Do toho! Budeme rádi za každý příspěvek a ty budeš mít možnost mít zveřejněno své jméno na pamětní desce ve vestibulu haly.
Selfie s vybraným hráčem „A“ týmu Sparty
5 000 Kč

Selfie s vybraným hráčem „A“ týmu Sparty

Chtěl bys selfie fotku se svým oblíbeným hráčem? Nyní máš příležitost, vyfotit se společně s tvým oblíbencem přímo po Superligovém utkání v UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně v sezoně 2020/2021. Možnost uvedení tvého jména na pamětní desce ve vestibulu haly.
Přispět 5 000 Kč
Individuální trénink s hráčem „A“ týmu Sparty
20 000 Kč

Individuální trénink s hráčem „A“ týmu Sparty

Rád by sis individuálně zatrénoval s Milanem Garčarem, Markem Zouzalem, Pepou Juhou nebo dalšími hráči „A“ týmu? Máš příležitost! Přesný termín individuálního tréninku ti s hráčem zprostředkujeme aby ti trénink časově a termínově seděl. Možnost uvedení tvého jména na pamětní desce ve vestibulu haly.
Přispět 20 000 Kč
Vlastní samolepa na mantinelu v hale na Barrandově
40 000 Kč

Vlastní samolepa na mantinelu v hale na Barrandově

Chceš mít vlastní potisknutý mantinel v hale na Barrandově? Zprostředkujeme ti výrobu samolepy dle tvého návrhu. Vlastní samolepu budeš mít na mantinelu umístěnou celou sezonu 2020/2021. Možnost uvedení tvého jména na pamětní desce ve vestibulu haly.
Přispět 40 000 Kč
Vlastní místa na domácích zápasech Superligy
60 000 Kč

Vlastní místa na domácích zápasech Superligy

Patříš mezi skalní fanoušky a nevynecháš ani jeden domácí zápas svého týmu? Co bys řekl na vlastní místo při každém utkání Superligy ročníku 2020/2021? Na každý domácí zápas budeš mít připravené tebou vybraná dvě místa na tribuně s vlastním jménem, kde budeš moci pohodlně sledovat zápas a fandit svému týmu. Možnost uvedení tvého jména na pamětní desce ve vestibulu haly.
Přispět 60 000 Kč
Zápasový den s „A“ týmem Sparty
80 000 Kč

Zápasový den s „A“ týmem Sparty

Chceš poznat tu pravou atmosféru zápasového dne Sparty? Hlavní trenér „A“ týmu Ondřej Kašpárek tě vyzvedne v den zápasu, přepraví tě na zápasovou halu a od té doby se stáváš součástí týmu, zúčastníš se týmové porady, budeš s týmem na střídačce, zúčastníš se přestávkových porad mezi jednotlivými třetinami a když zápas dobře dopadne, nemine tě ani týmová oslava přímo v kabině. Po zápase tě čeká večeře s hlavním trenérem týmu Ondřejem Kašpárkem. Možnost uvedení tvého jména na pamětní desce ve vestibulu haly.
Přispět 80 000 Kč
Název haly na Barrandově
500 000 Kč

Název haly na Barrandově

Chceš aby hala nesla název tvé firmy? Zajistíme pojmenování haly na Barrandově dle tvého výběru po celý jeden kalendářní rok. Možnost uvedení názvu firmy na pamětní desce ve vestibulu haly.
Přispět 500 000 Kč

Chci přispět

Vaše zpráva byla úspěšně odeslána.

Poděkování

Děkujeme všem, kteří přispěli do neveřejné sbírky se záměrem dostavby sportovního zázemí nafukovací haly na Barrandově.

DárceČástkaProč jsem se rozhodl/a přispět
Ivana Pecinová10.000,-Pro lepší zázemí Sparta Girls.
Jakub Hemr2.000,- Na Barrandově jsem zažil krátké intenzivní tréninkové období s Juniorkou v sezóně 15-16. Přeju všem Sparťanům lepší tréninkové podmínky které si po letech ve stanu zaslouží.
Vladimír Lukovský1.600,-Pecinovi, Valentovi, Lukovští - pro lepší zázemí Sparta girls.
Jan Dryák2.000,-Ať mají nejen děvčata adekvátní zázemí.
Ondřej Hurt3.000,-#93
Josef Juha10.000,-#JJ10
Ondřej Lakosil1.000,-#44... Bylo by fajn tu nafukovačku trošku zútulnit.
Ondřej Líška500,-
Barbora Líšková 500,-
Švehlíkovi50.000,-Spartě na dostavbu zázemí k hale na Barrandově alespoň ze tří důvodů: #65, #49, #53. 
Slavíkovi #313.131,-Rádi podpoříme projekt, který je už dlouho potřeba. Děti, trenéři i fanoušci si to zaslouží!
Jakub Slavík500,-
Milan Garčar5.000,-Alespoň drobné poděkování klubu, který už mi toho tolik dal a stal se pevnou součástí mého života. Hej hou, SPARTA let's go!!!
David Janda400,-Protože moje srdce buší za Spartu!

Rudolf Javořík6.666,-Protože na Spartě mi záleží!
Pavel Bušek1.074,-SPARTA FOREVER #74, na Barrandově jsem hrál hodně zápasů a chce to šatny.
Šimon Švehlík2.000,-Sparta
Marek Vojta5.000,-
David Švehlík2.000,-Sparta
Adam Švehlík2.000,-Sparta
Jan Filz555,-Protože Sparta... #48, #58
Oliver-James Thompson1.000,-V hale na Barrandově jsem strávil možná více času než kdokoli jiný a pevně věřím, že to o co se na Spartě snažíme má smysl. Přispívám na lepší podmínky nejen pro hráče, ale i pro trenéry, kteří si je také zaslouží.
Josef Juha300,-300: Bitva u Thermopyl. Jde o to, že touhle částkou může přispět opravdu KAŽDÝ SPARŤAN.
Jirka a Jenda Fatorovi2.000,-Sparta Praha - srdce naše!
Jaroslav Berka9.999,-Hala bude sloužit mnoha generacím dalších sportovců a vím, že každá pomoc se počítá.
Jan Marvánek500,-Aby se i dětem a trenérům na Barrandově zlepšily podmínky a lépe se jim trénovalo!
Natalie Kovačová2.016,-Za Spartu hraju od roku 2016, proto taky nosím na dresu šestnáctku. A věřím, že za Spartu se šestnáctkou budu jednou hrát i ženskou extraligu právě v nové hale na Barrandově! #spartagirls
František Kovač1.993,-Florbal jsem začal hrát v roce 1993, ve stejném roce byla založena i florbalová Sparta. Dnes už s někdejšími spolužáky a spoluhráči z OA Hovorčovická bojujeme za sparťanské veterány v kategorii 40+, pro Spartu pracujeme v různých rolích, za Spartu hrají i naše děti. Čas letí, sparťanství zůstává!
Štěpán Hradecký 1.000,-
Jan Skála2.222,-My jsme Sparta!
Zdeněk Kubeš10.000,-Příspěvek jako respekt k lidem, kteří v klubu pracují...
Ondřej Kašpárek1.111,-SPARTA mi dala šanci posunout se lidsky a najít tak své NEJVĚTŠÍ ŠTĚSTÍ!
Miroslava Kašparová1.006,-Můj syn je členem akademie PM a jsem velmi spokojena, jak je veden a formován. Proto ráda přispěji Spartě. Navíc už hrál i turnaj na Barandově (v zimě) tak vím, jak moc tam zázemí schází.
Jirkovi #991.999,-Jednou Sparta, navždy Sparta!
Martin Sedláček3.000,-Hala na Barrandově kvalitní zázemí potřebuje.
PM Budil-Malkus s.r.o.50.000,-Darem chceme poděkovat za vynikající práci a přístup trenérů, kteří z našich dětí dělají nejen lepší hráče, ale i lidi.
Michal Novotný1.000,-#24 AC Sparta Praha - florbal \"FOREVER\"
Ondřej Smetana3.000,-
Jana Krušinová500,-
Petr Kubant1.000,-#10
David Rozhon1.000,-Pro zlepšení podmínek na trénink. Na Spartě trávím hodně svého volného času.

Dorothée Louise Vo1.000,-Sparta is my floorball home away from home.
Miroslava Mutlová
10.000,- 
Lepší podmínky pro hráče, trenéry i fanoušky! Sparta je srdeční záležitost, rodina. ❤️
Lukáš Netrefa500,-V hale jsem vyrostl, 500 Kč nic nespasí, ale chci přidat ruku k dílu.
Václav Culka10.000,- Chci abychom dokázali Barrandov dotáhnout do konce. Snažíme se o to mnoho let a teď jsme kousek před cílem!
Michael Wertheim1.000,-Vzdávám se kapesného na 2 měsíce, protože chci lepší podmínky pro trénování.
Václav Culka st.10.000,-
Nikola Vostřáková2.000,-K dnešnímu Mezinárodnímu dni dětí jsem dostala penízky od rodičů a babiček, které ráda věnuji na stavbu šaten pro nás Sparťany.
Daniel Vostřák2.000,-Ze své kasičky přidávám na dostavbu šaten.
Matyáš Smetana #71.000,-
Tomáš Pliska500,-Barrandovská hala mě provází celým mým florbalovým životem. Rád bych viděl, jak konečně dostává důstojnější vzhled.
Daniel Wertheim10.000,-Do Barrandovské haly jsem na trénink Sparty přivedl spoustu dětí a rodičů s informací, že ve Spartě děláme vše pro to, abychom zázemí haly co nejdříve dodělali. 
Jan Pecina10.000,-Spartu podpoříme vždycky rádi.
Daniel Večl500,-Sparta vždy podporovala mě, tak teď podpořím já Spartu
Tereza Večlová2.000,-Ať mají děti lepší podmínky pro trénink co nejdříve.
Lukáš Mitera2.000,-Barrandov si zaslouží lepší podmínky pro trénování
Anna Miterová1.000,-
Adam Roháč2.000,-Jsem na Spartě od 4 let a Sparta je můj život. #78
Nela Leknerová1.000,-
Nacházelovi3.000,-Tom si moc přeje, aby jejich tým měl dobré zázemí a podmínky. Rádi pomůžeme dobré věci.