Starší žáci A začali play - off

V domácí hale jsme odehráli první dva zápasy play off...

Klubové zprávy | 30. listopad -1

V sobotu 28.1.2012 jsme odehráli dva zápasy....a to velmi dobře...V prvním zápase jsme nastoupili proti Orce která celou základní část předváděla velmi pohledný florbal a zcela právem se dostala do play off.V základní části jsme s ní prohráli a tak jsme jim měli co vracet.Velmi dobře jsme se na ně připravili a i sestavu jsme trochu pozměnili.Do zápasu jsme i přesto vstoupili dost nešťastně a hned při prvním střídání jsme dostali gól...Kdo myslel,že nás to položí tak se spletl...naopak..nakoplo nás to a zápas jsme opravdu odehráli velmi dobře a postupně jsme skore otočili až na konečný stav 4:1(2:1,2:0,0:0) góly:Tomanec,Papírník,Páleník,Krejča Jan

Druhý zápas jsme nastoupili proti Chodovu.A musím říci,že opět jsme předvedli kvalitní výkon plný nasazení a odhodlání.Soupeř byl z naší hry trochu zaskočen a zřejmě nás i trochu podcenil.Za stavu 3:1 už to vypadalo že by jsme mohli dnes Chodov pokořit.Bohužel jsme dostali na konci druhé třetiny kontaktní gól a věděl jsem,že nás ve třetí třetině čeká velký souboj....soupeř řádně přitvrdil hru  a zvláště dva tři hráči vypadající spíše jako junioři doslova bořili naše řady...:-)
Skóre otočili na 3:4..nám se ale vzápětí podařilo vyrovnat na 4:4 a vypadalo to na remízu.Jenže minutu a pul před koncem se Chodovu podařilo skórovat a při naší závěrečné hře s prázdnou kasou vstřelit ještě šestou branku.Konečný stav 4:6 (2:1,1:1,1:4) góly:Papírník,Zouzal,Zouzal,Zouzal

Sestava:Bartels,Schmid,Tomanec,Papírník,Páleník,Hendrich,Svoboda,Zouzal,Krejča,Hadrava,Brabec,Krejča,Svoboda,Koutník,Novák,Eibich

Velká pochvala celému týmu za velkou bojovnost a nasazení.Další zápasy nás čekají 11.2.2012 v hale na Vinohradech a to proti Future a Bohemians....