Proti Hattricku Brno budeme hájit desátou domácí výhru v řadě!

Jednadvacáté kolo Livesport Superligy odehrajeme v domácím prostředí UNYP ARENY, kam zavítá soupeř z Brna, ten po změně hlavního trenéra dostal nový impuls a dokázal získat pár cenných bodů. O body bude chtít obrat také domácí Spartu, ta bude ale hájit šňůru devíti domácích výher v řadě.

Muži A | 6. leden 2022
Proti Hattricku Brno budeme hájit desátou domácí výhru v řadě!

Spartě se vstup do roku 2022 podařil. Hattrick Brno se stejně povedeným startem ale pyšnit nemůže. Zatímco Sparta získala cenné tři body na půdě Vítkovic, Hattrick Brno podlehlo Mladé Boleslavi po konečném výsledku 3:6. ,,Do dalších zápasů, včetně do zápasu se Spartou si musíme vzít ty pozitivní věci, myslím si, že když předvedeme stejný výkon jako proti Boleslavi, můžeme s ostatními hratelnějšími týmy hrát o body," řekl po utkání proti Boleslavi hlavní trenér Brna Jan Nizner.

Sparťané se díky výhře nad Vítkovicemi posunuli na čtvrtou příčku a dále tak stoupají tabulkou Livesport Superligy. ,,Zápas proti Vítkovicím začal už dobrým přístupem při odjezdu, odmakali jsme rozcvičku a každé střídání. Do sestavy jsem zařadil také dva juniory, kteří toho v Supelize nemají moc odehráno, přitom zařídili dva góly a odvedli skvělou práci, později jsem tam pustil zkušené hráče, kteří zápas dovedli do vítězného konce," hodnotil utkání ve Vítkovicích Ondřej Kašpárek.

První vzájemný zápas, který se odehrál v Brně, zvládl tým Ondřeje Kašpárka poměrem 7:3. Když se podíváme na statistiky, vidíme, že Sparta je doma ještě silnejší. Z deseti domácích zápasů letošní sezony vyhrála hned devět utkání a desátou domácí výhru v řadě bude hájit už zítra od 19:00 proti Hattricku Brno. 

Držitelé karet fanouška mají vstup na utkání zdarma, vstupenku si můžete zakoupit také v předprodeji vstupenek na Ticketporta - Předprodej vstupenek.

Online program utkání Sparta - Brno 

Dále čtěte