Těsné utkání v závěru lépe zvládla Boleslav

Pondělní televizní odveta na Podvinném Mlýně je minulostí. Sparta se po venkovním debaklu 1:9 ukázala v lepším světle a dlouho s Mladou Boleslaví držela krok, klopýtla až v závěru, kdy Boleslav zlomila utkání na svou stranu.

Muži A | 22. únor 2021

Od prvních minut jsme viděli utkání ve vysokém tempu, které bylo doprovázeno spoustou osobních soubojů. V první třetině jsme viděli góly pouze v brance domácí Sparty. Skóre otevřel Milan Tomašík, v přesilové hře na něho navázal Jan Natov a po první třetině zařídil vedení Bolky 2:0.

Vyrovnanou druhou třetinu uzavřel ve čtyřicáté minutě přesnou trefou k tyči Dominik Beneš a dodal Spartě naději do závěrečné dvacetiminutovky. Poslední třetina jako by kopírovala dvě předchozí. Prvních deset bezbrankových minut třetí třetiny rozsekl Jakub Bína z nájezdu (1:3).

Závěr utkání Sparta otevřela a zkusila hru v šesti, bohužel branku už nevstřelila a pouze třikrát inkasovala. Do konce základní části Spartě chybí celkem tři utkání (Pardubice, Vinohrady, Tatran).