Nedělní utkání Sparta ztratila v závěru a prohrává 4:7

Nedělní utkání patřilo zápasu kola, kdy Sparta od 17:00 v UNYP ARENĚ přivítala Vítkovice, v utkání Sparta téměř 55 minut vedla, bohužel utkání ztratila v závěru a zápas prohrála 4:7.

Muži A | 14. únor 2021

Úvodní branku vstřelil ve třinácté minutě Lukáš Hájek. Na jednobrankové vedení Vítkovic se Spartě podařilo odpovědět po třech minutách, kdy se díky důrazu na brankovišti prosadil Dominik Bartoš, přesnou trefu do šibenice poté zaznamenal v 19. minutě Lukáš Ujhelyi.

Druhou třetinu brankově otevřel Matěj Čermák, ten zvyšoval v čase 22:16 na 3:1. Vítkovicím se ve druhé třetině podařilo ještě snížit na 2:3, ale vedení stále držela Sparta, která ho ještě navýšila ve třetí třetině na 4:2 po střele Michala Zemana. V posledních 12 minutách zápasu se ale trefovaly pouze Vítkovice a to hned pětkrát, zápas tedy otočily z 2:4 na konečných 4:7.

Další utkání Spartu čeká v Mladé Boleslavi 20.2. od 17:00.