Sparta v Brně uspěla až po nájezdech, ve kterých kraloval brankář Beneš

V nedělním utkání na půdě Hattricku Brno jsme viděli podobný výkon jako v sobotu, který byl doprovázen neproměňováním mnoha šancí. Díky dvěma trefám Sparty v posledních minutách třetí třetiny, zápas dospěl do prodloužení a následných nájezdů, ve kterých Martin Beneš slavil 100% úspěšnost, společně s druhým bodem utkání.

Muži A | 24. leden 2021

Nedělní utkání jako by kopírovalo sobotní výkon na domácím hřišti proti Ostravě. Nemůžeme říci, že by si Sparta nedokázala vypracovat šance, ale tížené branky téměř celý zápas ne a ne přijít. Brnu se dařilo držet těsný náskok a ve třetí třetině dokonce odskočit do vedení 3:1.

Sparťané v závěru třetí dvacetiminutovky ukázali obrovský chtíč za vítězstvím a díky trefám Křenka a Garčara dospělo utkání do prodloužení a následných samostatných nájezdů. Jako první jsme viděli krásný nájezd Zouzala, který šikovně přehodil brankáře Brna a dodal Spartě nájezdové sebevědomí, kterého se chytl brankář Beneš a díky třem skvělým zákrokům společně se Zouzalem připsal Spartě bod navíc.

Další utkání čeká Spartu už v pátek v Liberci a poté v sobotu v České Lípě.