Letos Sparta na Ostravu nevyzrála ani doma, zítra jedeme do Brna

První vzájemné utkání proti Ostravě Sparta letos prohrála 3:4. Dnes to byla Sparta, která chtěla porážku opětovat, to se bohužel ale ani na domácím hřišti nepovedlo. V neděli Sparta vyráží do Brna.

Muži A | 23. leden 2021

Tak nějak všichni tušili, že  utkání s Ostravou nabídne velmi vyrovnané a těžké utkání pro oba týmy, to se hned od prvních minut potvrzovalo. Spartě se sice podařilo vstřelit první branku utkání, kterou trefil ze středu útočné poloviny Dominik Beneš. Od této chvíle ale Sparta pouze dotahovala těsný náskok Ostravy, které se podařilo otočit stav utkání ještě v prvních dvaceti minutách.

Ve druhé třetině hned v úvodu vyrovnával Michal Zeman. Téměř po šesti vteřinách od gólu Zemana vstřelil branku na 2:3 Wojciech Malajka. Tato přesná trefa držela Spartu pod tlakem po celý zbytek zápasu. V 56. minutě Sparta zahájila dokonce hru bez brankáře, pár přesných střel ale za zády Bindera neskončilo.

Prázdnou branku Beneše v poslední vteřině utkání vymetl Michal Sládek a potvrdil tak vítězství 4:2 nad domácí Spartou.

Spartu zítra čeká venkovní utkání, které vypukne v 17:00 na půdě Hattricku Brno.