Sparta si spravila chuť a podruhé v sezoně porazila Black Angels, tentokrát 9:6

Po sobotním hořkém utkání proti Chodovu si Sparťané spravili chuť ve Kbelích, kde porazili Black Angels vysoko 9:6.

Muži A | 3. leden 2021

Do utkání Sparta vlétla jako uragán a ve třinácté minutě se ujala vedení už 5:1. Přesné trefy v první třetině zaznamenal Martin Dolejš, Lukáš Ujhelyi, Mikuláš Krbec a dvakrát Dominik Beneš. Ve druhé třetině jsme viděli opět spoustu branek, které znamenaly vysoký náskok, díky kterému Sparta ve třetí třetině vedla už 8:4 a kontrolovala závěr utkání.

Konečné skóre se zastavilo v poměru 9:6 pro Spartu a znamená druhou výhru nad Black Angels v této sezoně. Tým si tak spravil chuť po nevydařeném utkání proti Chodovu a může se dále soustředit na další víkendová domácí utkání. Sobota bude patřit souboji s Libercem a v neděli do UNYP ARENY poprvé v sezoně zamíří Tatran.