Na úvod nového roku Sparta podlehla Chodovu 6:8

Na první utkání roku 2021 Sparta nebude vzpomínat v dobrém. Laciné vyloučení Chodov dokázal potrestat a zaslouženě v UNYP ARENĚ oslavil výhru 8:6.

Muži A | 2. leden 2021

Utkání proti Chodovu začalo ve velmi svižném tempu, kdy Sparta v první třetině působila velmi sebevědomě a předváděla velmi sympatickou hru. Chodov naopak působil trošku zaskočeně a zabržděně. Vše se postupně začalo otáčet ve druhé třetině, kdy Chodov převrátil vedení na svou stranu.

Utkání rozhodly přesilovky ve třetí třetině. Na trestnou lavici postupně zamířili celkem tři Sparťané a Chodov v přesilové hře nezaváhal, odskočil do vedení 7:4 a následně 8:4 po druhém gólu Bauera. Sparta začala dotahovat, bohužel pozdě, v závěru se dvakrát trefil Mikuláš Krbec a pouze upravil skóre na 6:8.

Druhé víkendové utkání Sparta odehraje ve Kbelích, kde zápas proti Black Angels začíná od 18:00.