Vydřená třetí třetina znamená tři body nad Lípou, v pondělí Sparta jede na půdu Vítkovic

Sobotní utkání proti České Lípě přineslo celkem patnáct branek, o gól šťastnější zůstala Sparta, která ve třetí třetině obrátila nepříznivý stav 4:6 na konečných 8:7.

26. září 2020

První dvacetiminutovka Spartě vyšla skvěle, po prvním obdrženém gólu ihned odpověděla a na konci třetiny vedla už 4:2. Druhá třetina ale patřila České Lípě, kterou vyhrála 4:0 a šla do vedení 6:4.

Ve třetí třetině bylo jasno, Sparta šla za obratem, což se podařilo po trefách Krbce, Kozáka, Kolstrunka a Ujhelyiho. Lípa reagovala pouze jedním gólem a Sparta se mohla radovat ze tří bodů na domácí půdě. Chceme touto cestou poděkovat také fanouškům, kterých se v UNYP ARENĚ sešlo celkem 259 a hnali Spartu za vítězstvím.

V pondělí Spartu čeká dlouhá cesta do Vítkovic, boj o venkovní body začne 28.9. od 17:00. Další domácí zápas Spartu čeká až 25.10. od 17:00 proti Hattricku Brno.