O klubové karty fanouška nikdo nepřijde, výdej a prodej už tento pátek

Z důvodu nařízené karantény týmu Panthers Otrokovice bylo odloženo první kolo Livesport Superligy, které mělo v neděli přinést také výdej a prodej klubových karet fanouška na sezonu 2020/2021. O klubové kartičky ale nikdo nepřijde! Karty se budou vydávat a prodávat už v pátek před zápasem proti Sokolům z Pardubic!

Muži A | 14. září 2020
O klubové karty fanouška nikdo nepřijde, výdej a prodej už tento pátek

První kolo bylo nečekaně odloženo na základě nařízené karantény Otrokovic, které měly v neděli zamířit na půdu Sparty a poprat se o první ligové body sezony 2020/2021. V rámci tohoto utkání měl proběhnout výdej a samotný prodej karet fanouška, který bohužel také neproběhl. Hráči Sparty a fanoušci však o příležitost získat svou kartu nepřijdou. 

Další možnost vyzvednout si svou klubovou kartičku na sezonu 2020/2021 budou mít všichni fanoušci Sparty už v pátek před zápasem proti Pardubicím, který startuje v 19:00. Výdej a prodej karet bude už hodinu před utkáním od 18:00. Distribuce karet pro hráče Sparty platí ve stejném režimu, jako měla proběhnout při zápase proti Otrokovicím, stačí přijít na zápas proti Pardubicím, říct u vstupu své jméno a karta je tvoje!

Věříme, že utkání proti Pardubicím proběhne dle plánu a společně se budeme moci sejít a podpořit náš tým za prvním vítězstvím v sezoně 2020/2021. Všechny podrobnosti o letošních klubových kartách fanouška najdete ZDE

Dále čtěte