Penco se stává novým klubovým partnerem v oblasti sportovní výživy

Před novou sezonou vítáme ve svých řadách nového klubového partnera. Česká firma Penco bude pro celý klub zajišťovat tu správnou sportovní výživu. ,,Jsme rádi, že se naše představy o spolupráci protly právě se společností Penco a že se partnerství nedotýká pouze A týmu ale také všech ostatních hráčů Sparty. Zdravou stravu s hráči řešíme už v mládežnických kategoriích, proto jsem rád, že tímto krokem opět pomůžeme našim hráčům ke správné sportovní výživě," říká k nově navázanému partnerství s firmou Penco marketingový manažer Sparty Daniel Wertheim. Jaké výhody budou moci využivat všichni členové Sparty?

Klubové zprávy | Muži A | 27. srpen 2020
Penco se stává novým klubovým partnerem v oblasti sportovní výživy

Pojďme si nejprve představit přední českou firmu sportovní vyživy, ke která nám řekne více Jakub Novák z firmy Penco, se kterým florbalová Sparta domluvila spolupráci. ,,Firma byla založena v roce 1991, příštím rokem to tedy bude oslava 30 let na českém trhu. Největší naší předností vidím právě 30 let zkušeností v oboru, vlastní výrobu, vývoj všech originálních receptur a dohled nad celým procesem u vzniku každého z více než 40 výrobků, které máme prakticky stále skladem," říká na úvod o firmě Penco Jakub Novák.  Co všechno vlastně firma Penco vyrábí? ,,Náš sortiment obsahuje produkty pro podporu energie (energetické gely, tyčinky, energetické iontové nápoje) pro hydrataci (iontové nápoje, minerální drinky) a pro regeneraci (proteinové nápoje, všechny důležité druhy aminokyselin), dále máme kloubní výživu, instatní energetické kaše vhodné jako svačiny nebo snídaně a také se zaměřujeme poslední dobou na sportovní výživu pro děti a juniory od 6 let věku, kde máme pitný režim v podobě sypkého iontového nápoje a regeneraci a doplnění vhodných živin a vitamínů pro děti se zvýšenou fyzickou aktivitou, tady máme zástupce v podobě sacharido-proteinového drinku," říká o rozsáhlé nabídce pan Novák.  

Proč jste si jako partnera vybrali právě florbalovou Spartu? ,,Jde o tradiční klub skrz všechny sporty v české republice a jen samotný název v hodně lidech vzbuzuje zájem, nám se tahle možnost otevřela a s nadšením do spolupráce vstupujeme. Vnímáme Spartu jako klub bojující o nejvyšší příčky v nejvyšší soutěži mužů a také jako klub se širokou a perspektivní mládežnickou akademií, fakt, že oba sídlíme v Praze a jsme si tedy na dosah v čemkoliv je pro nás také důležité," říká ke spolupráci s naším klubem Jakub Novák. Jak vnímáte florbalovou Spartu v porovnání s jinými florbalovými kluby? ,,Jak jsem zmínil výše, jde především o jednu z nejlepších značek sportovních klubů v celé ČR a v každém sportu se vždy pohybuje  Sparta v nejvyšších patrech svých tabulek, pro nás tedy jde o skvělou možnost prezentovat ve spojení se Spartou naší značku a věřit v budoucí sportovní úspěchy tohoto klubu," doplňuje k volbě našeho klubu pan Novák. Penco často spolupracuje s individuálními sportovci. ,,U individuálních sportovců je to opravdu těžké vyjmenovat všechno, úzce spolupracujeme s triatlonisty, cyklisty, fotbalisty, hokejisty, volejbalisty s běžci atd., ale náš produkt si může oblíbit nejen profi nebo výkonnostní sportovec, ale také člověk, který nestíhá svačinu a může si dát naší proteinovou tyčinku," upozorňuje Jakub Novák z firmy Penco. 

,,Partnerství Sparty a firmy Penco se dotýká jak mužského ,,A" týmu tak členů Sparty, čehož si velmi vážíme. Každý, kdo do své objednávky na webu www.penco.cz zadá slevový kód: ACSPARTAFLOR20 , obdrží na svou objednávku 20% slevu. Toto však není jediná výhody pro naše členy. Ve spolupráci s firmou Penco budeme v letošní sezoně realizovat také přednášku o zdravé výživě pro sportovce, která bude určena právě pro naše členy a jejich rodiče," uzavírá rozhovor ke spolupráci Daniel Wertheim. 

Závěrečné slovo firmy Penco: ,,Rád bych pozval všechny členy Vašeho klubu, aby vyzkoušeli naše produkty a využili lepších nákupních podmínek, které ve vzájemné spolupráci nabídneme. Také bych rád připravil všechny, kteří se o sportovní výživu zajímají a nebo se zajímají o potraviny všeobecně na plánovanou sportovní přednášku, která bude obohacující jako pro samotné hráče, tak především pro rodiče děti." 

Dále čtěte