Druhá výhra v poháru, Sparta porazila Karlovy Vary 6:3

Úterní pohárové utkání v UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně nabídlo podívanou druhého zápasu ve skupině proti Karlovým Varům.

Muži A | 18. srpen 2020

Sparta do zápasu vešla jako favorit a od první minuty ukazovala převahu v držení balonku, ale dobývání branky soupeře neměla jednoduché. Karlovy Vary se poučily z vysoké úvodní pohárové prohry 1:20 proti Chodovu a v obraně byly značně aktivnější.

První branku vstřelil v čase 10:10 Kristián Kozák a v závěru první třetiny na hráče s číslem 21 navázal také Matěj Čermák a Jakub Kolstrunk. Do druhé třetiny tak Sparta vcházela s tříbrankovým vedením a dobývání pokračovalo. Stejně jako v Ústí nad Labem tak také doma vstřelil branku Sparťanský nováček Mikuláš Krbec, tentokrát ale ve hře pět na pět. Ve druhé třetině stihl vstřelit branku také Lukáš Ujhelyi.

Třetí třetina přinesla góly za doposud nepropustnou obranu Sparty. Vary Spartě v závěru nastřílely celkem tři branky na které dokázal odpovědět druhou brankou v zápase Jakub Kolstrunk a skóre se zastavilo na konečných 6:3.

Další pohárové utkání odehraje Sparta proti Chodovu opět doma v UNYP ARENĚ v úterý 25.8. od 17:30 hodin.