5. výhra v řadě! Proti Pardubicím vítězíme 7:2!

Ve druhém utkání v domácí hale jsme Pardubicím nasázeli 7 branek a prodlužujeme vítěznou sérii na 5 vítězství v řadě!

28. září 2018

V den české státnosti A tým nastoupil na domácí palubovku proti Sokolu Pardubice. Utkání začalo v 15:30 před zraky 257 diváků.

Sparta vstoupila do utkání skvěle, kdy se po 16 vteřinách prosadil Milan Bína. Do konce první třetiny ještě přidal dva góly kapitán Milan Garčar a jednou se prosadili i hosté. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:1 pro domácí Spartu.

Druhá třetina příliš divácky atraktivní nebyla, hrál se bojovný florbal se spoustou osobních soubojů o každy metr na hřišti. Jediný gól druhé části vstřelil Robert Košir, který přidal jak je jeho dobrým zvykem netradiční gólovou oslavu.

V závěrečné části Sparta ani na moment nepřipustila drama. Dva góly vsítil Lukáš Ujhelyi a jeden Michal Kareš. Za hosty se prosadil Přemek Pakosta. Utkání tedy skončilo vítězstvím domácích 7:2.

Sparta tak protáhla vítěznou sérii na pět utkání v řadě. Další zápas Sparťané odehrají na půdě Ostravy už za dva dny.