Sparta doma ukázala svoji sílu, Liberci nastřílela deset branek

Sparťanští fanoušci se dočkali letošního domácího utkání v Aréně Sparty na Podvinném Mlýně. Muže v boji proti Liberci přišla podpořit celá sparťanská mládež, která se v rámci utkání účastnila celoklubového focení. Značná podpora v hale hnala ,,A" tým za další výhrou v sezoně. Sparťanské publikum se dočkalo celkem patnácti branek, desetkrát gól slavila Sparta, Liberec pouze pětkrát.

23. září 2018
Sparta doma ukázala svoji sílu, Liberci nastřílela deset branek

Sparťané do zápasu vstoupili za masivní podpory domácího publika. Pod patronací elévů z Barrandova se Sparta ujala rychlého vedení 1:0, kdy se hned v první minutě trefil Milan Bína. Sparta v půlce úvodní třetiny vedla už 3:1, do šaten se v první pauze ale odcházelo za těsného stavu 4:3, jelikož na góly Zouzala a Marvánka navázali také Liberečtí Kološ s Bitmanem.

Druhá třetina nabídla mnoho šancí na obou stranách, šance ve vstřelení gólu však přetavil pouze Luka Časar, který zajistil vedení o dvě branky na 5:3. V úvodu třetí třetiny se o snížení skóre postaral Liberecký Valeš. Sparťané ale ve třetí třetině spustili tu pravou kanonádu, kterou fanoušci v hale chtěli vidět. V padesáté minutě Sparta odskočila do vedení vysoko 9:4 a kontrolovala zbytek zápasu. Konečnou desátou branku vstřelil v přesilové hře Garčar a mohl s týmem a skvělými fanoušky oslavit letošní první domácí výhru v Aréně Sparty.

Zápas sledovalo celkem 576 diváků. Všem, kteří dorazili do Arény Sparty podpořit náš ,,A" tým moc děkujeme a budeme se těšit na zvučnou podporu také v pátek 28. září, kdy nás čeká souboj proti Sokol Pardubice. Tento zápas budou mít pod patronací elévové z Podvinného Mlýna, kteří se jistě těší na další skvělé výkony našeho týmu a postarají se o skvělou podporu. 

Online zápasu ZDE.

Dále čtěte