Sparta ve druhém pohárovém utkání nadělila Kanonýrům z Kladna tucet gólů!

Sparta nastoupila do kladenské haly s jasným cílem - zvítězit. Plán se z počátku příliš nedařil, když po jedenácti minutách hry Sparťané prohrávali 1:3, kdy první sparťanský gól zaznamenal Robert Košir.

Nicméně do konce první třetiny se podařilo po gólech Milana Garčara a Jana Marvánka nepříznivý stav dorovnat. Od počátku druhé třetiny Sparta převzala plně otěže zápasu do svých rukou. Dvě rychlé trefy Michala Kareše zavelily ke gólové nadílce v podobě tuctu branek v kladenské síti.

Kanadské bodování utkání vypadalo následovně:

1. Milan Garčar (AC Sparta Praha) 4 (2 + 2)

2. Robert Košir (AC Sparta Praha) 4 (2 + 2)

3. Jan Marvánek (AC Sparta Praha) 3 (2 + 1)

4. Kryštof Hartman (Kanonýři Kladno) 2 (2 + 0)

5. Michal Kareš (AC Sparta Praha) 2 (2 + 0)

Utkání sledovalo celkem 92 diváků. Naším hráčem utkání zvolen kapitán Milan Garčar.

A - tým, který v minulém týdnu absolvoval také svůj teambuilding, tak zaznamenal další vysokou pohárovou výhru. V přípravě se nejvíce střelecky daří Robertu Koširovi a také našemu kapitánovi - Milanu Garčarovi.

Dalším soupeřem bude už ve středu FbŠ Bohemians v jejich domácí hale na Děkance od 20:00.