Sparta Praha vstupuje do nové sezony s důležitou novinkou v ženské složce. Hlavním trenérem A-týmu žen se nově stává Ladislav Hrma, jeden z nejzkušenějších trenérů v klubových strukturách Sparty.
První turnaj v novém roce
První turnaj v novém roce má za sebou přípravka. Tentokrát jsme vyrazili do oblíbených Kunratic. Poslední turnaj ve starém roce se uskutečnil na Kladně a to v nás nezanechalo příjemné vzpomínky. Nafukovací haly prostě nejsou ideálním místem k hraní. Proto jsme se už těšili zpátky do Kunratic. Z důvodu většího počtu marodů jsme měli přihlášen jen jeden tým. Turnaj byl tentokrát delší než obvykle, ale všichni si ho opět užili. Každý si pořádně zahrál a přestože byli poprvé zmenšené branky, což je mimochodem skvělá věc, tak i krásných gólů jsme nastříleli dost.
Příští turnaj bude těsně před prázdninama, tak uvidíme, jak se sejdeme.