Sparta Praha vstupuje do nové sezony s důležitou novinkou v ženské složce. Hlavním trenérem A-týmu žen se nově stává Ladislav Hrma, jeden z nejzkušenějších trenérů v klubových strukturách Sparty.

V sobotu 4.3. 2017 proběhl v Ostrově nad Ohří turnaj, kterého se zúčastnilo devět týmů elévů ze západu Čech!
Jako desátý tým turnaje byl nominován tým elévů Sparty PM.
Kluci pod vedením trenéra Honzy Urycha nenašli v celém turnaji přemožitele a po právu slavili zlaté medaile.
Naši borci předvedli výborný kombinační florbal, na který se vždy chodily dívat i ostatní týmy.
AC Sparta Praha elévové hráli v sestavě: Adam Kos, Adam Roháč, Jan Urych, Vojta Vlček, David Rozhon, Matěj Kopřiva a Josef Krejča.
Gratulujeme!