Sparta Praha vstupuje do nové sezony s důležitou novinkou v ženské složce. Hlavním trenérem A-týmu žen se nově stává Ladislav Hrma, jeden z nejzkušenějších trenérů v klubových strukturách Sparty.

V pátek, 20.prosince 2013, by měli všichni sparťané dorazit do haly na Podvinném Mlýně společně oslavit 20 let od založení florbalové Sparty! Kdo nedorazí, jako by nebyl členem Sparty, takže si všichni zakroužkujte poslední předvánoční pátek jako oslavu florbalu na Podvinném Mlýně, přiveďte rodinu, přátelé a příbuzné a doražte do Sparta arény!