Rodiče & Sparta

Rodiče & Sparta

Nejenom hráči a trenéři jsou součástí sparťanské florbalové rodiny. Mezi ty, kteří mají obrovský vliv na vývoj hráčů i celého klubu, patří také rodiče a dobrovolníci. Všem těmto lidem patří obrovský dík za to, že nám pomáhají budovat „naší florbalovou Spartu“. V nové pravidelné rubrice tedy dostanou prostor právě ti, kteří pomáhají a aktivně se zapojují do fungování našeho klubu a jejich práce není bohužel tolik vidět, jako kdyby bojovali za Spartu na florbalovém hřišti. Prostě bez Vás by to nešlo! 

Jarda Boucník: Na florbale mám rád rivalitu a fair play k soupeřům!

Jarda Boucník: Na florbale mám rád rivalitu a fair play k soupeřům!

27. září 2017 - Jarda Boucník se v loňské sezoně přidal k nadšeným rodičům, kteří chtějí Spartě pomoci v ještě lepší práci s mládeží. ,,Tady na Spartě panuje velmi přátelská atmosféra, které člověk snadno a rád podlehne. Jsme zkrátka jedna florbalová rodina," říká Jarda Boucník k působení na Spartě. Další rozhovor z rubriky Rodiče & Sparta je tu!

Luboš Vachuda: Obě děti florbalově i lidsky vyrostly na Spartě!

Luboš Vachuda: Obě děti florbalově i lidsky vyrostly na Spartě!

16. červenec 2017 - Luboš Vachuda se k trénování dostal díky svému synovi Martinovi, který na Spartě začínal už v přípravce, Lubošova dcera Katka na Spartě získala skvělé florbalové dovednosti, které nyní zúročuje v ryze ženském týmu Tigers Jižní Město. Luboš si také vyzkoušel, jaké to je, fungovat u mužského ,,A" týmu. Další článek z rubriky Rodiče & Sparta je tu!

Jiří Zeman: Chtěl jsem si vyzkoušet nový sport, nadšení z florbalu mi zůstalo dodnes!

12. květen 2017 - Jirka Zeman je otcem dvou sparťanů, starší syn Michal nastupuje v ,,A" týmu mužů a mladší Martin je na dobré cestě zahrát si jednou s bráchou v obraně Sparty. Jak se Jirka dostal k florbalu a proč ho tento sport stále baví a má chuť se v něm angažovat? Další článek z rubriky Rodiče a Sparta je tu!

Jan Novotný: O florbalu se bavíme denně!

22. březen 2017 - A máme tady další pravou florbalovou rodinu. Stejně jako u Břeských, o nichž jsme psali minule, tak i u Novotných hrají florbal tři děti. A co víc, všichni aktivně pomáhají při pořádání zápasů. A otec Jan Novotný dokonce trénuje. ,,O florbalu se bavíme denně," usmívá se hlava rodiny. Sparta je jejich život.

O projektu Rodiče & Sparta s Denisem Roháčem!

9. únor 2017 - Rodiče & Sparta je projekt, který má přinést lepší propojení mezi rodiči a klubem. V půlce sezóny nám projekt hodnotí Denis Roháč, provozní ředitel našeho klubu.

Ladislav Břeský: Děti se někdy učí i při nákupu

28. leden 2017 - Jak vypadá ta pravá florbalová rodina? Ladislav Břeský přesně takovou řídí... Za Spartu hrají všechny tři děti, dvě holky a kluk, on navíc působí jako trenér. ,,Florbal zbožňujeme,'' tvrdí otec Verči (13), Andy (11) a Martina (8).

Jan Urych: Žijeme vlastně jenom florbalem

26. říjen 2016 - Naši novou pravidelnou rubriku začínáme s Janem Urychem, 36letým manažerem prodeje pro Himalyo. Ve Spartě má dva kluky. Honzu (9), který hraje za elévy, a Tomáše (13), jenž nastupuje za starší žáky.

všechny články

Přidáte se?

Staňte se také aktivním sparťanským rodičem a pomáhejte nám tak v dalšímu rozvoji. Pomáhat můžete jak s trénováním, organizací utkání i se spoustou dalších nesmírně důležitých maličkostí, které v celkovém kontextu nesmírně ulehčí fungování celé organizace.

Více o projektu Sparta & Rodiče se můžete dozvědět na emailové adrese denis.rohac@sparta-florbal.cz