Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Superliga florbalu SH Bospor Bohumín |
pá 6. 12. | 18:00 | FBC ČPP OSTRAVA ACEMA Sparta Praha |
5:6 | |
Superliga florbalu TJ Sokol Vinohrady |
ne 8. 12. | 18:00 | TJ Sokol Královské Vinohrady ACEMA Sparta Praha |
5:4p | ||
Junioři A | KB liga juniorů SH Děkanka |
so 7. 12. | 17:00 | FbŠ Bohemians DDM Praha 7 ACEMA Sparta Praha UNYP |
6:7 | |
KB liga juniorů STODOLA Aréna Střešovice |
ne 8. 12. | 20:30 | PSN Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha UNYP |
10:6 | ||
Junioři B | 3. liga juniorů - skupina 3 ZŠ Jiráskova Benešov |
ne 8. 12. | 10:10 | ACEMA Sparta Praha B Florbalová akademie MB |
3:3 | |
17:10 | SK Florbal Benešov ACEMA Sparta Praha B |
3:6 | ||||
Starší žáci A | Liga starších žáků - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
ne 8. 12. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE Tatran OC Šestka Střešovice |
6:1 | |
12:20 | Floorball Club FALCON black ACEMA Sparta Praha BLUE |
3:10 | ||||
14:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE BLACK ANGELS A YONEX |
7:2 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha BLUE BLACK ANGELS A YONEX |
7:2 | ||||
Liga starších žáků - skupina 3 SH VŠE |
ne 8. 12. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha RED Kanonýři Kladno modří |
2:3 | ||
12:20 | FC Bučis Team Yellow ACEMA Sparta Praha RED |
4:3 | ||||
15:40 | ACEMA Sparta Praha RED FBC Kutná Hora - černí |
5:1 | ||||
Starší žáci PM | Přebor starších žáků - skupina 3 SH Chýně |
so 7. 12. | 9:00 | FBK Animals Vosy Praha DDM P2 ACEMA Sparta Praha YELLOW |
2:1 | |
12:20 | ACEMA Sparta Praha YELLOW Wizards DDM Praha 10 black |
6:4 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha YELLOW FC Bučis Team Black |
2:3p | ||||
Přebor starších žáků - skupina 3 SH ZŠ Nehvizdy |
so 7. 12. | 10:40 | ACEMA Sparta Praha PM FAT PIPE FLORBAL CHODOV white 1 |
5:1 | ||
12:20 | Prague Tigers B ACEMA Sparta Praha PM |
1:0 | ||||
14:00 | ACEMA Sparta Praha PM Floorball Club FALCON blue |
7:5 | ||||
Starší žáci BAR | Přebor starších žáků - skupina 3 Sport Eden Beroun |
so 7. 12. | 9:00 | SK Alien Nation Černošice ACEMA Sparta Praha Barr |
4:5 | |
12:20 | ACEMA Sparta Praha Barr OpenCamps Tatran Střešovice |
3:3 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha Barr Panthers Praha B |
0:2 | ||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
so 7. 12. | 9:40 | Technology Florbal MB Green ACEMA Sparta Praha WHITE |
4:4 | |
12:20 | ACEMA Sparta Praha WHITE Florbalová akademie MB "A" |
3:13 | ||||
14:20 | Technology Florbal MB Black ACEMA Sparta Praha WHITE |
11:7 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 ZŠ Juventa Milovice |
so 7. 12. | 10:20 | ACEMA Sparta Praha YELLOW Florbalová akademie MB "M" |
4:4 | ||
11:40 | Floorball Club FALCON blue ACEMA Sparta Praha YELLOW |
4:6 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha YELLOW FBC Slavia Praha bílí |
5:12 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 VOŠSP Zahradní Město |
ne 8. 12. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha BLACK Kanonýři Kladno černí |
18:2 | ||
11:00 | Wizards DDM Praha 10 white ACEMA Sparta Praha BLACK |
5:4 | ||||
13:40 | FBC Kralupy n/V ACEMA Sparta Praha BLACK |
7:5 | ||||
Elévové BAR | Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH VŠE |
so 7. 12. | 10:00 | ACEMA Sparta Praha RED FBC Draci Říčany modří |
9:1 | |
11:20 | TJ Sokol Královské Vinohrady ACEMA Sparta Praha RED |
1:13 | ||||
12:00 | Floorball Club FALCON black ACEMA Sparta Praha RED |
9:10 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
ne 8. 12. | 9:00 | OLYMP FLORBAL Achilles ACEMA Sparta Praha GREY |
11:6 | ||
9:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE SK Alien Nation Černošice |
8:2 | ||||
11:00 | Start98 Praha-Kunratice-Táborská ACEMA Sparta Praha BLUE |
7:9 | ||||
11:15 | Wizards DDM Praha 10 black ACEMA Sparta Praha GREY |
19:5 | ||||
12:50 | FbC Red Dragons Hořovice Arrax ACEMA Sparta Praha GREY |
21:6 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE Start98 Praha-Kunratice Yellow |
15:2 | ||||
15:00 | Kanonýři Kladno červení ACEMA Sparta Praha BLUE |
15:10 | ||||
Ženy | 2. liga žen - skupina 3 SH Děkanka |
ne 8. 12. | 8:00 | Tatran Střešovice B ACEMA Sparta Praha UNYP |
9:2 | |
12:30 | ACEMA Sparta Praha UNYP TJ Sokol Královské Vinohrady B |
5:4pn | ||||
Dorostenky | 1. liga dorostenek - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
so 7. 12. | 14:50 | ACEMA Sparta Praha FbŠ Bohemians |
0:27 | |
18:20 | Florbalová akademie MB ACEMA Sparta Praha |
7:1 | ||||
Mladší žákyně | Liga ml.žákyň 3+1 - skupina 3 Jedenáctka VS |
ne 8. 12. | 10:20 | ACEMA Sparta Praha BLUE Ivanti Tigers Jižní Město |
2:6 | |
11:40 | Florbalová akademie MB 2008 ACEMA Sparta Praha BLUE |
5:5 | ||||
14:20 | ACEMA Sparta Praha BLUE FbŠ Bohemians zelené |
10:5 | ||||
Liga ml.žákyň 3+1 - skupina 3 ZŠ U Obory (dříve Vachkova) |
ne 8. 12. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha RED OLYMP FLORBAL Athéna |
3:4 | ||
11:00 | ACEMA Sparta Praha RED Wizards DDM Praha 10 |
2:6 | ||||
12:20 | Start98 Praha-Kunratice ACEMA Sparta Praha RED |
9:0 | ||||
14:20 | TJ Sokol Královské Vinohrady ACEMA Sparta Praha RED |
3:3 |