Hraje se

Aktuální přehled o všech utkání hraných družstvy Sparty v daném týdnu
29. 10. 2018 - 4. 11. 2018
Družstvo Soutěž / místo Datum Čas Utkání    
Muži A Tipsport Superliga
TJ Sokol Vinohrady
po 29. 10. 18:10 TJ Sokol Královské Vinohrady
ACEMA Sparta Praha
4:6
Tipsport Superliga
SH TJ Znojmo
so 3. 11. 20:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ
ACEMA Sparta Praha
4:6
Tipsport Superliga
so 3. 11. 20:00 TJ Znojmo LAUFEN CZ
ACEMA Sparta Praha
Junioři A KB liga juniorů
Aréna Sparta
út 30. 10. 14:00 ACEMA Sparta Praha UNYP
Florbal Ústí
8:3
ne 4. 11. 10:30 ACEMA Sparta Praha UNYP
1. SC TEMPISH Vítkovice
11:5
Dorost A 1. liga dorostenců
so 3. 11. 10:00 ACEMA Sparta Praha UNYP
Viking TJ Kobylisy
13:00 Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha UNYP
1. liga dorostenců
SH TJ Kobylisy
so 3. 11. 10:00 ACEMA Sparta Praha UNYP
Viking TJ Kobylisy
15:2
13:00 Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha UNYP
8:7
Mladší žáci PM Liga mladších žáků - skupina 3
SH BIOS Kladno
so 3. 11. 9:40 ACEMA Sparta Praha RED
FBC Draci Říčany bílí
4:1
11:00 Florbal Jesenice
ACEMA Sparta Praha RED
6:1
13:40 Kanonýři Kladno střelci
ACEMA Sparta Praha RED
5:4
Liga mladších žáků - skupina 3
SH Jižní Město
so 3. 11. 10:30 ACEMA Sparta Praha WHITE
Flobo Praha
8:8
11:50 FbC Red Dragons Hořovice
ACEMA Sparta Praha WHITE
5:6
13:10 Ivanti Tigers Jižní Město
ACEMA Sparta Praha WHITE
9:6
Liga mladších žáků - skupina 3
SH U Učiliště Čelákovice
so 3. 11. 9:40 ACEMA Sparta Praha YELLOW
Panthers Praha B
11:2
11:00 TJ Sokol Královské Vinohrady
ACEMA Sparta Praha YELLOW
6:5
13:40 FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláčci
ACEMA Sparta Praha YELLOW
4:3
Mladší žáci BAR Liga mladších žáků - skupina 3
SH Porg
so 3. 11. 9:40 SK Florbal Benešov I.
ACEMA Sparta Praha BLACK
1:0
12:20 ACEMA Sparta Praha BLACK
XPS Network Tatran Střešovice
3:7
14:20 FbŠ Bohemians DDM Praha 7
ACEMA Sparta Praha BLACK
0:7
Liga mladších žáků - skupina 3
Unihoc Aréna Praha
so 3. 11. 9:00 Tatran Střešovice
ACEMA Sparta Praha BLUE
1:5
11:40 ACEMA Sparta Praha BLUE
Panthers Praha
3:5
13:40 ACEMA Sparta Praha BLUE
Prague Tigers White
6:7
Liga mladších žáků - skupina 3
ZŠ Mendelova
so 3. 11. 9:00 OLYMP FLORBAL Perseus
ACEMA Sparta Praha GREY
2:5
10:20 FbC Barracudas Slaný
ACEMA Sparta Praha GREY
5:5
12:20 ACEMA Sparta Praha GREY
FbŠ Bohemians Praha 10
9:7
13:40 ACEMA Sparta Praha GREY
Floor Maniacs Mělník
12:6
Přípravka PM Liga přípravek 3+1 - skupina 3
X3M Arena Barrandov
so 3. 11. 9:00 Viking TJ Kobylisy
ACEMA Sparta Praha YELLOW
12:0
10:45 Floorball Club FALCON blue
ACEMA Sparta Praha YELLOW
2:3
12:00 FbŠ Bohemians girls
ACEMA Sparta Praha YELLOW
8:3
Liga přípravek 3+1 - skupina 3
TJ Sokol Vinohrady II
ne 4. 11. 10:30 Wizards DDM Praha 10 white
ACEMA Sparta Praha RED
7:9
12:30 ACEMA Sparta Praha RED
FBC Kralupy n/V
10:7
13:00 TJ Sokol Královské Vinohrady
ACEMA Sparta Praha RED
2:11
Přípravka BAR Liga přípravek 3+1 - skupina 3
X3M Arena Barrandov
so 3. 11. 9:00 Technology Florbal MB Green
ACEMA Sparta Praha BLACK
21:1
10:45 OLYMP FLORBAL Poseidon
ACEMA Sparta Praha BLACK
5:1
12:00 SK Dvojka Praha D
ACEMA Sparta Praha BLACK
4:7
Liga přípravek 3+1 - skupina 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
ne 4. 11. 10:00 ACEMA Sparta Praha BLUE
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
8:2
11:00 FBC STŘELCI UNHOŠŤ
ACEMA Sparta Praha BLUE
9:1
12:30 ACEMA Sparta Praha BLUE
TJ Lokomotiva Rakovník A
1:5
Ženy 2. liga žen - skupina 3
SH ZŠ Kunratice
so 3. 11. 8:00 ACEMA Sparta Praha
TJ Sokol Královské Vinohrady B
4:3
2. liga žen
SH ZŠ Kunratice
so 3. 11. 9:00 ACEMA Sparta Praha
TJ Sokol Královské Vinohrady B
2. liga žen - skupina 3
SH ZŠ Kunratice
so 3. 11. 11:00 FBC Kutná Hora
ACEMA Sparta Praha
4:1
2. liga žen
SH ZŠ Kunratice
so 3. 11. 12:00 FBC Kutná Hora
ACEMA Sparta Praha
Mladší žákyně Liga ml.žákyň 3+1 - skupina 3
SH Jižní Město
so 3. 11. 9:10 ACEMA Sparta Praha
OpenCamps Tatran Střešovice
6:5
10:30 Ivanti Tigers Jižní Město
ACEMA Sparta Praha
5:6
12:30 BLACK ANGELS
ACEMA Sparta Praha
6:4