Hraje se

Aktuální přehled o všech utkání hraných družstvy Sparty v daném týdnu
9. 4. 2018 - 15. 4. 2018
Družstvo Soutěž / místo Datum Čas Utkání    
Muži A Tipsport Superliga
Aréna Sparta
út 10. 4. 19:00 ACEMA Sparta Praha
Technology Florbal MB
2:3p
Tipsport Superliga
čt 12. 4. Technology Florbal MB
ACEMA Sparta Praha
so 14. 4. ACEMA Sparta Praha
Technology Florbal MB
ne 15. 4. Technology Florbal MB
ACEMA Sparta Praha
Junioři B 2. liga juniorů
TJ Radlice
ne 15. 4. 10:30 XPS Network Tatran Střešovice B
ACEMA Sparta Praha B
4:8
13:30 ACEMA Sparta Praha B
TJ Sokol Královské Vinohrady
4:8
Starší žáci A Liga starších žáků - skupina 3
SH TJ Kobylisy
ne 15. 4. 11:30 ACEMA Sparta Praha
Start98 Praha-Kunratice Black
11:2
13:10 FBC Draci Říčany bílí
ACEMA Sparta Praha
4:8
14:00 Prague Tigers
ACEMA Sparta Praha
3:7
Starší žáci PM Liga starších žáků - skupina 3
SH ZŠ Nehvizdy
ne 15. 4. 9:50 T.B.C. Králův Dvůr
ACEMA Sparta Praha PM
1:4
13:10 ACEMA Sparta Praha PM
FbK Olymp Praha Zeus
1:7
15:40 Orka Čelákovice
ACEMA Sparta Praha PM
6:1
Starší žáci BAR Liga starších žáků - skupina 3
X3M Arena Barrandov
ne 15. 4. 10:40 ACEMA Sparta Praha Barr
Florbalová akademie MB
4:3
12:20 Floorball Club FALCON blue
ACEMA Sparta Praha Barr
1:9
14:00 ACEMA Sparta Praha Barr
Panthers Praha B
2:6
Elévové PM Liga elévů 3+1 - skupina 3
Nová MSH Mladá Boleslav
so 14. 4. 9:00 ACEMA Sparta Praha RED
Floorball Club FALCON black
7:6
9:40 ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz
FBK Draci Čerčany
10:3
10:20 Technology Florbal MB White
ACEMA Sparta Praha RED
7:5
11:00 Florbalová akademie MB červení
ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz
10:2
13:40 ACEMA Sparta Praha RED
ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz
14:5
Liga elévů 3+1 - skupina 3
ZŠ Stará Boleslav
so 14. 4. 9:00 ACEMA Sparta Praha WHITE
Technology Florbal MB Black
8:4
10:20 Floorball Club FALCON blue
ACEMA Sparta Praha WHITE
5:4
13:40 ACEMA Sparta Praha WHITE
FbŠ Bohemians Praha 10
9:8
Elévové BAR Liga elévů 3+1 - skupina 3
Jedenáctka VS (malé hřiště)
ne 15. 4. 10:20 ACEMA Sparta Praha BLUE
FBK Davle
12:8
11:40 Wizards DDM Praha 10 white
ACEMA Sparta Praha BLUE
8:7
13:40 ACEMA Sparta Praha BLUE
TJ Sokol Královské Vinohrady
4:7
Liga elévů 3+1 - skupina 3
Přetlaková SH Kladno
ne 15. 4. 9:40 ACEMA Sparta Praha GREY
FBC Kralupy n/V
9:12
11:00 FbK Olymp Praha Achilles
ACEMA Sparta Praha GREY
11:4
14:20 Kanonýři Kladno stíhači
ACEMA Sparta Praha GREY
5:4
Liga elévů 3+1 - skupina 3
SH Unhošť
ne 15. 4. 10:20 ACEMA Sparta Praha BLACK
FbK Olymp Praha Zeus
6:5
11:40 FBC STŘELCI UNHOŠŤ
ACEMA Sparta Praha BLACK
5:13
13:00 ACEMA Sparta Praha BLACK
Panthers Praha
5:7
Juniorky 1.liga juniorek
SH Chodov
ne 15. 4. 12:00 ACEMA Sparta Praha
BLACK ANGELS
1:5
15:00 TJ Sokol Královské Vinohrady
ACEMA Sparta Praha
4:6
Dorostenky Přebor dorostenek
SH BIOS Kolín
so 14. 4. 11:00 ACEMA Sparta Praha
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:2
13:00 ACEMA Sparta Praha
TJ Sokol Nové Strašecí
2:7
Starší žákyně Liga starších žákyň
Jedenáctka VS
ne 15. 4. 9:45 TIGERS FK Jižní Město
ACEMA Sparta Praha
6:0
12:45 ACEMA Sparta Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
3:8
15:00 FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue
ACEMA Sparta Praha
5:2
Elévky Liga elévek 3+1
SH Porg
ne 15. 4. 9:00 TIGERS FK Jižní Město
ACEMA Sparta Praha
2:4
11:15 Panthers Praha
ACEMA Sparta Praha
5:5
12:50 Florbalová akademie MB-Tygřice
ACEMA Sparta Praha
8:3