Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Tipsport Superliga Aréna Sparta |
ne 10. 12. | 17:00 | ACEMA Sparta Praha itelligence Bulldogs Brno |
7:3 | |
Junioři A | G2 liga juniorů SH SportPoint Brno |
so 9. 12. | 17:00 | itelligence Bulldogs Brno ACEMA Sparta Praha UNYP |
6:7pn | |
G2 liga juniorů SH Předměřice n. L. |
ne 10. 12. | 15:00 | FbC Hradec Králové ACEMA Sparta Praha UNYP |
2:4 | ||
Starší žáci A | Liga starších žáků - skupina 3 TJ Radlice |
ne 10. 12. | 11:30 | ACEMA Sparta Praha FbŠ Bohemians DDM Praha 7 |
8:4 | |
13:10 | FBK Fat Pipe Vosy Praha ACEMA Sparta Praha |
3:14 | ||||
14:00 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue ACEMA Sparta Praha |
1:6 | ||||
Starší žáci PM | Liga starších žáků - skupina 3 SH BIOS Kutná Hora |
ne 10. 12. | 9:50 | Technology Florbal MB White ACEMA Sparta Praha PM |
5:6 | |
13:10 | ACEMA Sparta Praha PM FBC Kutná Hora |
5:5 | ||||
14:50 | Florbalová akademie MB ACEMA Sparta Praha PM |
4:5 | ||||
Starší žáci BAR | Liga starších žáků - skupina 3 SH Eagles Praha |
ne 10. 12. | 9:00 | FbK Olymp Praha Zeus ACEMA Sparta Praha Barr |
2:3 | |
12:20 | ACEMA Sparta Praha Barr T.B.C. Králův Dvůr |
2:3 | ||||
14:50 | ACEMA Sparta Praha Barr ACEMA Sparta Praha 2005 |
6:3 | ||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 X3M Arena Barrandov |
ne 10. 12. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha WHITE FBC Říčany modří |
15:2 | |
9:00 | ACEMA Sparta Praha RED FAT PIPE FLORBAL CHODOV white |
13:3 | ||||
10:20 | Wizards DDM Praha 10 orange ACEMA Sparta Praha WHITE |
2:13 | ||||
10:20 | Technology Florbal MB White ACEMA Sparta Praha RED |
19:5 | ||||
11:00 | ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz Florbalová akademie MB červení |
9:7 | ||||
12:20 | Technology Florbal MB Blue ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz |
3:9 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha WHITE FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové |
13:5 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha RED Florbalová akademie MB červení |
10:8 | ||||
13:40 | Technology Florbal MB White ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz |
10:4 | ||||
Elévové BAR | Liga elévů 3+1 - skupina 3 Centrum Třešňovka Zbraslav |
so 9. 12. | 10:20 | ACEMA Sparta Praha GREY FbK Olymp Praha Hefaistos |
6:3 | |
11:40 | FbŠ Bohemians Praha 4 zelení ACEMA Sparta Praha GREY |
1:13 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha GREY Wizards DDM Praha 10 white |
0:10 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH BIOS Kladno |
so 9. 12. | 9:00 | FBC STŘELCI UNHOŠŤ ACEMA Sparta Praha BLACK |
8:8 | ||
11:00 | ACEMA Sparta Praha BLUE Panthers Praha |
8:5 | ||||
11:40 | ACEMA Sparta Praha BLACK FBC Texas DDM P6 |
5:7 | ||||
12:20 | Kanonýři Kladno střelci ACEMA Sparta Praha BLUE |
5:9 | ||||
13:00 | FBC Texas DDM P6 ACEMA Sparta Praha BLUE |
8:14 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha BLACK Panthers Praha |
8:7 | ||||
Starší žákyně | Liga starších žákyň SH BIOS Nové Strašecí |
so 9. 12. | 9:45 | ACEMA Sparta Praha FBC Rafanky Kutná Hora |
2:2 | |
11:15 | FBŠ SLAVIA Plzeň ACEMA Sparta Praha |
0:4 | ||||
13:30 | TJ Sokol Nové Strašecí ACEMA Sparta Praha |
2:3pn | ||||
Elévky | Liga elévek 3+1 X3M Arena Barrandov |
so 9. 12. | 9:00 | Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha |
1:12 | |
11:15 | Florbalová akademie MB-Dračice ACEMA Sparta Praha |
4:2 | ||||
12:50 | TIGERS FK Jižní Město ACEMA Sparta Praha |
4:4 |