Družstvo | Soutěž / místo | Datum | Čas | Utkání | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Muži A | Tipsport Superliga MSH Vodova Brno - stará hala |
čt 28. 9. | 18:00 | itelligence Bulldogs Brno ACEMA Sparta Praha |
7:6pn | |
Tipsport Superliga Aréna Sparta |
ne 1. 10. | 17:00 | ACEMA Sparta Praha FbŠ Bohemians |
6:8 | ||
Junioři A | G2 liga juniorů SH České Budějovice |
čt 28. 9. | 11:45 | FBC Štíři Č. Budějovice ACEMA Sparta Praha UNYP |
4:8 | |
G2 liga juniorů MSH Plzeň (Lokomotiva) |
so 30. 9. | 20:15 | FbC Plzeň ACEMA Sparta Praha UNYP |
4:9 | ||
G2 liga juniorů Aréna Sparta |
ne 1. 10. | 14:00 | ACEMA Sparta Praha UNYP BLACK ANGELS |
4:12 | ||
Starší žáci A | Liga starších žáků - skupina 3 SH Neratovice |
ne 1. 10. | 9:50 | ACEMA Sparta Praha Kanonýři Kladno |
3:3 | |
11:30 | Tatran Střešovice ACEMA Sparta Praha |
6:3 | ||||
15:40 | BLACK ANGELS BLACK ACEMA Sparta Praha |
5:6pn | ||||
Starší žáci PM | Liga starších žáků - skupina 3 Nová MSH Mladá Boleslav |
so 30. 9. | 9:50 | TJ Sokol Dobříš ACEMA Sparta Praha PM |
9:2 | |
13:10 | ACEMA Sparta Praha PM OpenCamps Tatran Střešovice |
6:3 | ||||
14:50 | SK Florbal Benešov B ACEMA Sparta Praha PM |
3:7 | ||||
Starší žáci BAR | Liga starších žáků - skupina 3 TJ Spartak Vlašim |
ne 1. 10. | 9:50 | Florbalová akademie MB ACEMA Sparta Praha Barr |
1:1 | |
13:10 | ACEMA Sparta Praha Barr SK Dvojka Praha |
3:3 | ||||
14:50 | FBC Pitbulls Kolín: Pitbulláci ACEMA Sparta Praha Barr |
4:5 | ||||
Elévové PM | Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH SPSŠ a JŠ Kolín |
ne 1. 10. | 9:40 | FBK Draci Čerčany ACEMA Sparta Praha WHITE |
13:2 | |
12:20 | ACEMA Sparta Praha WHITE Florbalová akademie MB modří |
3:16 | ||||
14:20 | FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové ACEMA Sparta Praha WHITE |
9:13 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 ZŠ Jiráskova Benešov |
ne 1. 10. | 9:00 | Technology Florbal MB White ACEMA Sparta Praha RED |
8:9 | ||
11:40 | ACEMA Sparta Praha RED FBC Kutná Hora - Orlové |
12:1 | ||||
13:00 | ACEMA Sparta Praha RED Florbalová akademie MB červení |
7:6 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 ZŠ Mendelova |
ne 1. 10. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz Technology Florbal MB Blue |
5:7 | ||
11:00 | FAT PIPE FLORBAL CHODOV white ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz |
9:10 | ||||
13:40 | FbK Olymp Praha Poseidon ACEMA Sparta Praha 26fashion.cz |
9:6 | ||||
Elévové BAR | Liga elévů 3+1 - skupina 3 SH BIOS Kladno |
so 30. 9. | 9:40 | ACEMA Sparta Praha BLUE FbK Olymp Praha Zeus |
14:4 | |
10:20 | ACEMA Sparta Praha BLACK Kanonýři Kladno jezdci |
0:1 | ||||
11:00 | FBC STŘELCI UNHOŠŤ ACEMA Sparta Praha BLUE |
4:22 | ||||
11:40 | Start98 Praha-Kunratice Yellow ACEMA Sparta Praha BLACK |
0:1 | ||||
13:00 | FbŠ Bohemians Praha 4 bílí ACEMA Sparta Praha BLUE |
7:11 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha BLACK TJ Sokol Královské Vinohrady |
1:0 | ||||
Liga elévů 3+1 - skupina 3 SK Slavia Praha (hala Eva) |
so 30. 9. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha GREY FBC Kralupy n/V |
2:11 | ||
10:20 | Kanonýři Kladno stíhači ACEMA Sparta Praha GREY |
5:6 | ||||
13:40 | ACEMA Sparta Praha GREY FbK Olymp Praha Achilles |
5:10 | ||||
Juniorky | 1.liga juniorek TJ Sokol Vinohrady |
ne 1. 10. | 15:30 | ACEMA Sparta Praha Sklo Bohemia Světlá n/S |
1:3 | |
Starší žákyně | Liga starších žákyň TJ Sokol Vinohrady |
so 30. 9. | 9:00 | ACEMA Sparta Praha FBC Rafanky Kutná Hora |
8:2 | |
10:30 | TJ Sokol Nové Strašecí ACEMA Sparta Praha |
1:4 | ||||
13:30 | ACEMA Sparta Praha Panthers Praha |
2:3 |