Hraje se

Aktuální přehled o všech utkání hraných družstvy Sparty v daném týdnu
18. 9. 2017 - 24. 9. 2017
Družstvo Soutěž / místo Datum Čas Utkání    
Muži A Tipsport Superliga
Aréna Sparta
čt 21. 9. 18:30 ACEMA Sparta Praha
Technology Florbal MB
6:7
Tipsport Superliga
SH ZŠ Dobiášova Liberec
ne 24. 9. 18:00 FBC Liberec
ACEMA Sparta Praha
5:6pn
Junioři A G2 liga juniorů
STODOLA Aréna Střešovice
út 19. 9. 20:15 PSN Tatran Střešovice
ACEMA Sparta Praha UNYP
12:10
Dorost A 1. liga dorostenců
SH Čakovice
so 23. 9. 10:30 ACEMA Sparta Praha UNYP
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
5:8
15:00 Start98 Praha-Kunratice
ACEMA Sparta Praha UNYP
7:13
Mladší žáci PM Liga mladších žáků
BB ARENA Letňany - hřiště 1
ne 24. 9. 11:00 ACEMA Sparta Praha RED
BLACK ANGELS 2005
3:4
12:20 FC Bučis Team Black
ACEMA Sparta Praha RED
3:3
13:40 Technology Florbal MB Black
ACEMA Sparta Praha RED
4:5
Liga mladších žáků 3+1
Přetlaková SH Kladno
ne 24. 9. 9:00 BLACK ANGELS ROOKIES
ACEMA Sparta Praha WHITE
0:7
10:20 Kanonýři Kladno stíhači
ACEMA Sparta Praha WHITE
7:4
12:20 ACEMA Sparta Praha WHITE
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
14:2
13:40 ACEMA Sparta Praha WHITE
Florbalová akademie MB-Milovice
6:7
Liga mladších žáků
SH BIOS Kutná Hora
ne 24. 9. 9:40 ACEMA Sparta Praha YELLOW
Technology Florbal MB White
1:4
11:00 Orka Čelákovice
ACEMA Sparta Praha YELLOW
1:1
14:20 SK Florbal Benešov I.
ACEMA Sparta Praha YELLOW
3:6
Mladší žáci BAR Liga mladších žáků
Centrum Třešňovka Zbraslav
so 23. 9. 9:00 ACEMA Sparta Praha BLACK
FBK Draci Čerčany
12:2
10:20 Wizards DDM Praha 10 black
ACEMA Sparta Praha BLACK
2:16
13:00 ACEMA Sparta Praha BLACK
FBC Texas DDM P6
3:5
ne 24. 9. 9:40 ACEMA Sparta Praha BLUE
Floorball Club FALCON black
9:0
11:00 TJ Sokol Královské Vinohrady
ACEMA Sparta Praha BLUE
3:11
13:00 Start98 Praha-Kunratice Black
ACEMA Sparta Praha BLUE
4:3
Liga mladších žáků 3+1
ZŠ Mendelova
ne 24. 9. 9:00 ACEMA Sparta Praha Leifheit
FbK Olymp Praha Achilles
13:4
10:35 ACEMA Sparta Praha Leifheit
TJ Sokol Dobříš
13:7
12:10 FBC Slavia Praha
ACEMA Sparta Praha Leifheit
4:11
Ženy 2. liga žen
SH ZŠ Kunratice
ne 24. 9. 9:30 ACEMA Sparta Praha
T.B.C. Králův Dvůr
8:2
14:00 Kanonýři Kladno
ACEMA Sparta Praha
3:4
Dorostenky Přebor dorostenek
SH Stochov
ne 24. 9. 13:00 FbC Plzeň
ACEMA Sparta Praha
2:8
16:00 ACEMA Sparta Praha
FBC Pitbulls Kolín: Pitbullačky
5:1