Hraje se

Aktuální přehled o všech utkání hraných družstvy Sparty v daném týdnu
16. 10. 2017 - 22. 10. 2017
Družstvo Soutěž / místo Datum Čas Utkání    
Muži A Pohár České pojišťovny
TJ JM Chodov
st 18. 10. 20:45 Black Angels
ACEMA Sparta Praha
Tipsport Superliga
SH Dašická Pardubice
ne 22. 10. 17:00 Sokol Pardubice
ACEMA Sparta Praha
Dorost A 1. liga dorostenců
Přetlaková SH Kladno
so 21. 10. 11:30 ACEMA Sparta Praha UNYP
SK Florbal Benešov
14:30 Kanonýři Kladno
ACEMA Sparta Praha UNYP
Mladší žáci PM Liga mladších žáků 3+1
BB ARENA Letňany - hřiště 3
so 21. 10. 9:40 ACEMA Sparta Praha WHITE
TIGERS FK Jižní Město
11:00 ACEMA Sparta Praha WHITE
BLACK ANGELS ROOKIES
12:20 Florbalová akademie MB-Milovice
ACEMA Sparta Praha WHITE
14:20 Flobo Praha
ACEMA Sparta Praha WHITE
Liga mladších žáků
TJ Radlice
so 21. 10. 9:40 ACEMA Sparta Praha RED
Kanonýři Kladno střelci
11:00 BLACK ANGELS 2005
ACEMA Sparta Praha RED
ne 22. 10. 9:00 FAT PIPE FLORBAL CHODOV white
ACEMA Sparta Praha YELLOW
11:40 ACEMA Sparta Praha YELLOW
Kanonýři Kladno jezdci
Mladší žáci BAR Liga mladších žáků
SH Na Fialce Říčany
so 21. 10. 11:00 ACEMA Sparta Praha BLUE
FBC Říčany bílí
12:20 T.B.C. Králův Dvůr
ACEMA Sparta Praha BLUE
Liga mladších žáků 3+1
ZŠ Juventa Milovice
so 21. 10. 9:00 ACEMA Sparta Praha Leifheit
Florbalová akademie MB-MiloviceB
10:35 ACEMA Sparta Praha Leifheit
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
12:10 FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
ACEMA Sparta Praha Leifheit
Liga mladších žáků
SH BIOS Dobřichovice
ne 22. 10. 11:00 ACEMA Sparta Praha BLACK
FbK Olymp Praha Poseidon
12:20 FBC Říčany modří
ACEMA Sparta Praha BLACK
Přípravka PM Liga přípravek 3+1
SH ZŠ Campanus
ne 22. 10. 10:30 ACEMA Sparta Praha RED
BLACK ANGELS 2010
11:30 Sokol Rudná
ACEMA Sparta Praha RED
Přípravka BAR Liga přípravek 3+1
SH BIOS Kladno
ne 22. 10. 9:00 ACEMA Sparta Praha BLUE
Kanonýři Kladno střelci
10:00 Panthers Praha
ACEMA Sparta Praha BLUE
Ženy 2. liga žen
X3M Arena Barrandov
so 21. 10. 10:30 ACEMA Sparta Praha
Start98 Praha-Kunratice
16:30 Panthers Praha B
ACEMA Sparta Praha
Dorostenky Přebor dorostenek
SH BIOS Kolín
ne 22. 10. 10:00 FBC Texas DDM P6
ACEMA Sparta Praha
12:00 ACEMA Sparta Praha
FBC Kralupy n/V
Mladší žákyně Liga ml.žákyň 3+1
ZŠ Rudná
so 21. 10. 9:40 ACEMA Sparta Praha
SK Dvojka Praha
11:00 FBC Texas DDM P6
ACEMA Sparta Praha
Elévky Liga elévek 3+1
BB ARENA Letňany - hřiště 3
ne 22. 10. 9:40 TIGERS FK Jižní Město
ACEMA Sparta Praha
11:40 ACEMA Sparta Praha
FAT PIPE FLORBAL CHODOV
13:40 FBC Texas DDM P6
ACEMA Sparta Praha
15:00 ACEMA Sparta Praha
BLACK ANGELS