Hraje se

Aktuální přehled o všech utkání hraných družstvy Sparty v daném týdnu
20. 1. 2020 - 26. 1. 2020
Družstvo Soutěž / místo Datum Čas Utkání    
Junioři A KB liga juniorů
SC SLUNETA Ústí n./L
po 20. 1. 19:00 Florbal Ústí
ACEMA Sparta Praha UNYP
6:4
KB liga juniorů
UNYP ARENA
so 25. 1. 20:00 ACEMA Sparta Praha UNYP
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
7:1
ne 26. 1. 12:00 ACEMA Sparta Praha UNYP
Bulldogs Brno
12:5
Dorost A 1. liga dorostenců
SH VŠE
so 25. 1. 11:30 BLACK ANGELS
ACEMA Sparta Praha UNYP
7:3
16:00 ACEMA Sparta Praha UNYP
Florbal Primátor Náchod
10:7
Dorost B 2. liga dorostenců - skupina 3
Slavíčkova hala Chlumec n. C.
so 25. 1. 10:30 ACEMA Sparta Praha B
SK Florbal Benešov
11:6
13:30 FBC Kutná Hora
ACEMA Sparta Praha B
2:6
Mladší žáci PM Liga mladších žáků - skupina 3
SH ZŠ Kunratice
so 25. 1. 10:25 ACEMA Sparta Praha RED
Technology Florbal MB Black
6:1
12:05 Start98 Praha-Kunratice Black
ACEMA Sparta Praha RED
1:4
13:45 ACEMA Sparta Praha RED
Florbalová akademie MB "A"
3:6
Mladší žáci BAR Liga mladších žáků - skupina 3
SH BIOS Kladno
so 25. 1. 11:30 ACEMA Sparta Praha BLUE
BLACK ANGELS 2007
1:5
13:10 Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLUE
3:5
14:50 Prague Tigers White
ACEMA Sparta Praha BLUE
1:12
Soutěž mladších žáků 3+1 - skupina 3
SH Děkanka
so 25. 1. 9:00 OLYMP FLORBAL Prometheus
ACEMA Sparta Praha GREY
11:6
11:40 ACEMA Sparta Praha GREY
FBK Davle
0:17
14:20 ACEMA Sparta Praha GREY
FbŠ Bohemians Praha 10
9:5
Přebor mladších žáků - skupina 3
X3M Arena Barrandov
ne 26. 1. 10:20 ACEMA Sparta Praha BLACK
FAT PIPE FLORBAL CHODOV blue 2
13:3
11:40 ACEMA Sparta Praha YELLOW
ACEMA Sparta Praha BLACK
2:5
13:00 ACEMA Sparta Praha BLACK
Technology Florbal MB Green
4:3
Přípravka PM Liga přípravek 3+1 - skupina 3
X3M Arena Barrandov
so 25. 1. 10:00 ACEMA Sparta Praha YELLOW
FBC Pitbulls Kolín:Pitbulláčkové
2:6
11:00 Technology Florbal MB White
ACEMA Sparta Praha YELLOW
8:5
13:00 ACEMA Sparta Praha YELLOW
Floorball Club FALCON blue
0:3
Liga přípravek 3+1 - skupina 3
SH ZŠ Rudná
ne 26. 1. 10:30 ACEMA Sparta Praha RED
Prague Tigers Orange
10:1
11:30 Sokol Rudná
ACEMA Sparta Praha RED
1:14
12:00 Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha RED
3:7
Přípravka BAR Liga přípravek 3+1 - skupina 3
X3M Arena Barrandov
so 25. 1. 9:00 FBC Draci Čerčany
ACEMA Sparta Praha BLACK
6:3
11:00 ACEMA Sparta Praha BLACK
Florbalová akademie MB "A"
7:7
13:00 ACEMA Sparta Praha BLACK
FAT PIPE Traverza Chodov
12:4
Liga přípravek 3+1 - skupina 3
SH ZŠ Rudná
ne 26. 1. 9:00 ACEMA Sparta Praha BLUE
OLYMP FLORBAL Zeus
5:6
10:00 Kanonýři Kladno modří
ACEMA Sparta Praha BLUE
13:1
13:00 ACEMA Sparta Praha BLUE
Sokol Rudná
7:4
Mladší žákyně Liga ml.žákyň 3+1 - skupina 3
BB ARENA Letňany - hřiště 3
ne 26. 1. 9:40 ACEMA Sparta Praha RED
TJ Sokol Královské Vinohrady
8:10
11:00 ACEMA Sparta Praha RED
BLACK ANGELS white
13:2
12:20 OLYMP FLORBAL Athéna
ACEMA Sparta Praha RED
6:6
14:20 Wizards DDM Praha 10
ACEMA Sparta Praha RED
3:6
Liga ml.žákyň 3+1 - skupina 3
Nová MSH Mladá Boleslav
ne 26. 1. 10:20 ACEMA Sparta Praha BLUE
Rudná Panthers Praha
12:0
11:40 TEXAS LONGHORNS DDM P6
ACEMA Sparta Praha BLUE
3:9
13:00 ACEMA Sparta Praha BLUE
Florbalová akademie MB 2007
2:6