Hraje se

Aktuální přehled o všech utkání hraných družstvy Sparty v daném týdnu
11. 12. 2017 - 17. 12. 2017
Družstvo Soutěž / místo Datum Čas Utkání    
Muži A Tipsport Superliga
Aréna Sparta
15. 12. 18:30 ACEMA Sparta Praha
FBC Liberec
Junioři A G2 liga juniorů
Aréna Sparta
ne 17. 12. 15:45 ACEMA Sparta Praha UNYP
Florbal Ústí
Mladší žáci PM Liga mladších žáků 3+1
SH Hořovice
so 16. 12. 9:00 TJ Sokol Dobříš
ACEMA Sparta Praha WHITE
11:40 ACEMA Sparta Praha WHITE
Floorball Club FALCON
Liga mladších žáků
SH Králův Dvůr
so 16. 12. 9:00 TJ Sokol Královské Vinohrady
ACEMA Sparta Praha YELLOW
11:40 ACEMA Sparta Praha YELLOW
T.B.C. Králův Dvůr
Liga mladších žáků
SH VŠE
so 16. 12. 10:20 ACEMA Sparta Praha RED
BLACK ANGELS 2005
11:40 FAT PIPE FLORBAL CHODOV
ACEMA Sparta Praha RED
Mladší žáci BAR Liga mladších žáků 3+1
BB ARENA Letňany - hřiště 3
so 16. 12. 9:00 BLACK ANGELS ROOKIES
ACEMA Sparta Praha Leifheit
10:20 Flobo Praha
ACEMA Sparta Praha Leifheit
12:20 ACEMA Sparta Praha Leifheit
101. Sportovní klub Praha
13:40 ACEMA Sparta Praha Leifheit
FbŠ Bohemians Praha 4 zelení
Liga mladších žáků
SH BIOS Kladno
so 16. 12. 9:40 Start98 Praha-Kunratice Black
ACEMA Sparta Praha BLUE
12:20 ACEMA Sparta Praha BLUE
Kanonýři Kladno střelci
Liga mladších žáků
SH Králův Dvůr
ne 17. 12. 9:40 zucastnise.cz Tatran Střešovice
ACEMA Sparta Praha BLACK
12:20 ACEMA Sparta Praha BLACK
Sokol Rudná
Přípravka PM Liga přípravek 3+1
SH Kralupy nad Vltavou
ne 17. 12. 10:30 ACEMA Sparta Praha RED
Wizards DDM Praha 10 white
11:30 FbK Olymp Praha Apollon
ACEMA Sparta Praha RED
Přípravka BAR Liga přípravek 3+1
BB ARENA Letňany - hřiště 2
ne 17. 12. 10:00 ACEMA Sparta Praha BLUE
FbŠ Bohemians Praha 4 bílí
11:00 FBC STŘELCI UNHOŠŤ
ACEMA Sparta Praha BLUE
Dorostenky Přebor dorostenek
X3M Arena Barrandov
so 16. 12. 14:00 ACEMA Sparta Praha
TJ Lokomotiva Rakovník
Mladší žákyně Liga ml.žákyň 3+1
BB ARENA Letňany - hřiště 2
so 16. 12. 9:00 Tigers TJ Sokol Nehvizdy
ACEMA Sparta Praha
11:40 ACEMA Sparta Praha
Tatran Střešovice