1. liga dorostenek - skupina 3 2019-2020

Dorostenky

Aktuální zprávy

Na posledním turnaji roku dorostenky nebodovaly

Na posledním turnaji roku dorostenky nebodovaly

10. leden 2020 - Tři dny před Štědrým dnem odehrály sparťanské dorostenky na pražské Kotlářce poslední ligový turnaj kalendářního roku 2019. Podobně jako minule se v prvním ze zápasů postavily celku ze špičky tabulky, proti kterému měly především získávat cenné herní zkušenosti, ve druhém pak soupeři z její druhé poloviny, proti kterému by měly být schopné odehrát vyrovnané utkání s šancí na zisk bodů. I tentokrát ovšem Sparťanky vyšly na prázdno v obou zápasech , byť se jim v tom druhém podařilo nastřílet letos zatím rekordních šest branek.

Starší žáci neměli konkurenta, na PFC se dařilo i ostatním Sparťanským týmům

Starší žáci neměli konkurenta, na PFC se dařilo i ostatním Sparťanským týmům

6. leden 2020 - Turnaj, kterým mnoho florbalistů vstoupilo do roku 2020 je minulostí. Na Prague Floorball Cupu, který se konal 3.-5. ledna, startovalo celkem sedmnáct sparťanských týmů, do samotných bojů o medaile zasáhly čtyři celky. Nejlépe si vedli starší žáci, kteří zakončili turnaj s bilancí osmdesáti vstřelených branek a pouze šestkrát inkasovali. Neztratily se ani nejmladší kategorie.

Přehled těch nejlepších letních akcí se Spartou

27. prosinec 2019 - Rok 2020 se nám pomalu blíží a v něm i letní program florbalového klubu AC Sparta Praha. V tomto článku naleznete přehled všech letních akcí, které si Sparta pro své členy připravila. Přihlašování na všechny letní akce probíhá přes členskou sekci skrz epřihlášky. Kapacita je omezena, proto neváhejte a zajistěte si místo na těch nejelepších akcích!

Dorostenky pořádaly na Barrandově

26. prosinec 2019 - První prosincovou sobotu si sparťanské dorostenky poprvé v historii vyzkoušely, jaké to je, pořádat turnaj vrcholové soutěže své věkové kategorie. V hale na Barrandově, kde v průběhu týdne absolvují dvě tréninkové jednotky, přivítaly osm soupeřících týmů z Prahy a Středočeského kraje. Bodovat se jim ovšem nepovedlo ani v zápase s celkem ze špice, ani z chvostu tabulky.

Spolupráce s florbalisty ACEMA Sparta Praha si vážíme, říká pan Douša, majitel Kozlovny Na ráně

20. prosinec 2019 - Florbalový klub AC Sparta Praha navázala partnerství s Kozlovnou Na ráně. ,,Partnerství mezi florbalovým klubem AC Sparta Praha a Kozlovnou Na ráně z největší části spočívá v přípravě občerstvení na venkovní utkání našeho ,,A“ týmu. Mužský ,,A“ tým Sparty obdrží na každé výjezdní utkání krabičky s vydatným jídlem na cestu,“ říká k úvodu spolupráce provozní manažer Daniel Wetheim. Spolupráce ale nespočívá pouze v této oblasti.

Vstupenky na Superfinále florbalu 2020 jsou stále v prodeji!

12. prosinec 2019 - Sparta má pro své členy nabídku pohodlné koupě vstupenek na Superfinále 2020. Stačí navštívit domácí utkání mužského ,,A" týmu a kdykoli v průběhu zápasu zajít do Sparťanského fanshopu, kde budou vstupenky k prodeji.

Historicky první výhra dorostenek v 1. lize

4. prosinec 2019 - Neděle 17. listopadu byla sváteční nejen pro svobodnou Českou republiku, ale také pro dorostenky florbalové Sparty, které si v tento významný den připsaly na konto historicky první výhru v nejvyšší soutěži své věkové kategorie. Stalo se tak v Kutné Hoře v zápase proti domácímu týmu. Zisku prvních tří bodů však předcházel debakl se střešovickým Tatranem.

všechny články

Aktuální utkání

sobota 15.2.2020 09:00
FbŠ Bohemians 16:0
ACEMA Sparta Praha
sobota 15.2.2020 12:30
ACEMA Sparta Praha 2:6
Florbalová akademie MB
sobota 29.2.2020 14:50 @ SH Jižní Město
FBŠ SLAVIA Plzeň - : -
ACEMA Sparta Praha
sobota 29.2.2020 17:10 @ SH Jižní Město
ACEMA Sparta Praha - : -
Ivanti Tigers Jižní Město