Přípravka BAR Liga přípravek 3+1 - skupina 3 2019-2020

Aktuální zprávy

Sparta Kids vyráží sportovat do Rokytnice nad Jizerou

Sparta Kids vyráží sportovat do Rokytnice nad Jizerou

13. červenec 2019 - V termínu 14.-19. července vyráží skupinka Sparta Kids (děti z kroužků) na letní florbalové soustředění v Rokytnici nad Jizerou, kde si užijí šest dní florbalu a dalších doplňkových aktivit, které budou rozvíjet sportovní stránku hráčů po všech směrech. ,,Do Rokytnice jedeme již několikátým rokem, máme to tu rádi, pro skupinku dětí z kroužků je Rokytnice ideálním místem, dostane se nám vyžití v hale ale také venku, mimo to je tu krásná příroda," říká k soustředění Sparta Kids Daniel Wertheim.

Dva týmy získaly bronzové medaile a ostatní velké zkušenosti, takový byl Hummel Open Game 2019

Dva týmy získaly bronzové medaile a ostatní velké zkušenosti, takový byl Hummel Open Game 2019

23. červen 2019 - Letošní Hummel Open Game je u konce. Sparťanská výprava celkem sedmi týmů ukázala, jak moc je florbal baví a jak moc velká může být touha po vítězství, na medaile však dosáhly týmy nejmladších a nejstarších účastníků Sparty. Týmy přípravky a dorostu skončily na bronzových pozicích.

Na Hummel Open Game odjíždí týmy s největšími ambicemi na umístění

17. červen 2019 - Není to ani čtrnáct dnů, kdy skončil mládežnický turnaj NisaOpen 2019 a Sparťané se chystají na další několikadenní turnaj. V termínu 20.-23. června se v Brně koná tradiční turnaj Hummel Open Game, kam Sparta vysílá spojené týmy z akademií Barrandov a Podvinný Mlýn. ,,Turnaj v Brně je po všech stránkách jeden z nejsložitějších u nás. Týmy vyrazí již ve čtvrtek dopoledne a v odpoledních hodinách odehrají své první zápasy, týmům, kterým se zadaří nejlépe, končí turnaj v nedělních večerních hodinách. Již tradičně do Brna, vzhledem ke konkurenci ostatních družstev, jezdíme ve spojených sestavách z jednotlivých akademií a týmy tak startují na turnaji s velkými ambicemi na nejvyšší umístění v turnaji," říká za Spartu Daniel Wertheim.

,Měl jsem více nabídek, klíčové bylo postupné poznávání potenciálu Sparty, říká Marek Vojta

11. červen 2019 - Sparta do klubu přivádí velmi výraznou osobnost Českého florbalu. Na pozici šéftrenéra elitních týmů přichází do Sparty Marek Vojta, který působil přes dvacet let ve florbalovém Ústí nad Labem. ,,Mým hlavním úkolem bude spolupracovat na individuálním růstu s hráči, rozvoji hry i tréninkového procesu u elitních týmů," říká ke svému působení nová trenérská tvář Sparty Marek Vojta.

Sparťané a hlavně Sparťanky úspěšné na Salming NISAOPEN!

3. červen 2019 - První termín NisaOpen 2019 je minulostí, všech osm zúčastněných týmů Sparty má určitě na další skvělý turnaj v Liberci úžasné vzpomínky. Někteří budou vzpomínat také na to, jak převzali medaile za skvělé umístění. Kdo si z Liberce letos odvezl medaili a jaké bylo tažení výsledkově nejúspěšnějších Sparťanských týmů?

Nejmenší Sparťany čeká jedinečná klubová akce - Sparta day, dorazíš taky?

24. květen 2019 - V letošní sezoně Sparťanský ,,A" tým poznal neskutečnou podporu z řad sparťanských hráčů. Projekt Sparťan patronem ukázal, jak moc Sparta drží pospolu nejen v nejdůležitějších momentech ligy, ale v podstatě každý domácí zápas. Nyní je tu velké díky v podobě Sparta Day od hráčů ,,áčka" směrem k nejmenším Sparťanům z akademií Podvinný Mlýn a Barrandov. Sparta day, kde bude program také pro rodiče se koná 28. května v Aréně Sparty na Podvinném Mlýně, o co se jedná?

Sparta Kids přibírá do organizační struktury Marka Pavelku!

17. květen 2019 - Projekt Sparta Kids se neustále rozrůstá a právě z těchto důvodů nastupuje na pozici provozního manažera Marek Pavelka, který zastává funkci kondičního trenéra starších žáků a dorostenců Sparty. ,,Jsem rád, že Marek přijal mou nabídku naplno se zapojit do struktur Sparta Kids, které zatím nejsou moc velké ale věřím, že právě s Markem se nám podaří opět celou organizaci posunout na vyšší úroveň," říká strůjce projektu florbalových kroužků na školách Dan Wertheim.

všechny články