Junioři A KB liga juniorů 2019-2020

Aktuální zprávy

Aréna na Praze 9 mění svou tvář, domácí hala Sparty nově nese název UNYP ARENA

Aréna na Praze 9 mění svou tvář, domácí hala Sparty nově nese název UNYP ARENA

včera 19:44 - Tradiční název haly na Podvinném Mlýně – aréna Sparta je již minulostí. Partner florbalové Sparty University of New York in Prague prohlubuje partnerství s klubem a zahajuje partnerství také s Asociací Sparta. Novým názvem areny na Praze 9 je od 1. září 2019 - UNYP ARENA, která přes léto prošla velkou rekonstrukcí, za zmínku rozhodně stojí nový povrch, dvě nové led obrazovky a celkové ozvučení areny.

Junioři z UNYP Cupu berou stříbro, ve finále nestačili na Tatran

Junioři z UNYP Cupu berou stříbro, ve finále nestačili na Tatran

1. září 2019 - Ve finálovém utkání se Sparťanům střelecky příliš nedařilo a z letošního UNYP Cupu tak získávají "pouze" stříbro. Zlaté medaile odváží Tatran, který Spartu porazil 9:4.

Junioři budou hrát finále UNYP Cupu, soupeřem bude Tatran

31. srpen 2019 - Junioři dnes po vydařeném čtvrtfinále a semifinále postupují do finále UNYP Cupu 2019, ve finále je čeká Tatran.

Sparta na UNYP Cupu ukazuje sympatické výkony, zítra se utká s Hattrickem Brno

30. srpen 2019 - Unyp Cup 2019 odstartoval svůj 8. ročník. Sparta se představila v nových dresech a hned slavila dvě výhry. Svou premiéru si na lavičce juniorů odbyl také nový trenér Sparty Marek Vojta. Dvě výhry a vybojovaná remíza, Spartě zajistila první místo ve skupině B. Zítra Spartu čeká čtvrtfinále už v 9:30 proti Hattricku Brno, který skončil na druhém místě skupiny A.

UNYP CUP na osmém ročníku přivítá šedesát týmů a novou kategorii

27. srpen 2019 - Sezona se nezadržitelně blíží, s ní také prestižní mládežnický turnaj UNYP CUP, který se již tradičně koná těsně před startem ligy a tím chce týmům nabídnout tu nejlepší přípravu na sezonu. Do letošního ročníku se přihlásilo přesně 60 týmů. UNYP Cup na turnaji přivítá novou kategorii NXT Generation, ve které se představí osm týmů mladších žáků.

Další Sparťané a Sparťanky vyráží do Králova Dvora, druhý a třetí turnus je tu

16. srpen 2019 - Druhý a třetí turnus letního soustředění Sparty je tu. V termínu 13.-18.8. absolvuje přes sto nejmenších Sparťanů soustředění v Králově Dvoře, dívčí soustředění - třetí turnus, proběhne v termínu 18.-21.8.. Druhého turnusu se účastní hráči akademií, tedy elévové a mladší žáci. Na třetí turnus soustředění vyráží opět celá dívčí složka od elévek po ženy, v rámci dívčího soustředění budou absolvovat své soustředění také junioři A.

,,Jedeme se ukázat a nabrat zkušenosti," říkají natěšeně Čermák s Kuchynkou

12. červenec 2019 - V termínu 14.-17. července se v Jičíně koná kemp talentované mládeže. Na akci pro vybrané hráče nebudou chybět ani odchovanci Sparty Matěj Čermák a Adam Kuchynka. Jak se na kemp těší a v čem je pro mladé Sparťany tato akce tak speciální?

všechny články

Aktuální utkání

neděle 15.9.2019 12:00
FBC Liberec 10:8
ACEMA Sparta Praha UNYP
sobota 21.9.2019 18:00 @ Aréna Sparta
ACEMA Sparta Praha UNYP - : -
Panthers Praha
sobota 28.9.2019 20:00 @ Aréna Sparta
ACEMA Sparta Praha UNYP - : -
FBC Liberec