sobota 30.11.2019 19:15
UNYP ARENA
Superliga florbalu, 14. kolo

Reportáž k utkání

Utkání nabralo rychlé tempo od samého začátku a první trefu zaznamenal Tokoš. Navázal na něho v patnácté minutě Jiří Curney. Sparta využila přesilovku po vyloučení Mikuláše Komárka, kdy míček do branky protlačil Jakub Kolstrunk.

Vyrovnávací trefa Sparty přišla ve druhé třetině, kdy skákavý balonek usměrnil do sítě Bauera mladíček Matěj Čermák, díky druhé přesilovce se opět trefil Jakub Kolstrunk, který poslal Spartu poprvé v zápase do vedení 3:2. Třetí třetina nabídla branky na obou stranách, na 3:3 srovnával Curney, Spartu do vedení poslal Pruner, poté už se bohužel trefovala jen Boleslav, na 4:4 srovna Curney a vítěznou trefu zaznamenal Jan Natov.

Sparta tak po velmi těsné prohře přišla o domácí neporazitelnost a z duelu s Boleslaví odchází bez jedniého bodu.

Další domácí utkání čeká Spartu už 15.12. proti Hattricku Brno, budeme se opět těšit na vaši podporu!