neděle 24.11.2019 17:00
UNYP ARENA
Superliga florbalu, 13. kolo

Reportáž k utkání

V úvodu utkání Sparta tahala za kratší konec, přitom v držení balonu byla týmem, který měl navrch, góly však dával pouze tým Otrokovických Panterů. Po přestávce přišel na palubovku "nový" tým, který zrychlil hru a tlak do branky, což přineslo tížené góly. Během 10 minut Sparta nasázela 4 branky do sítě Otrokovic. První trefu zaznamenal  Lukáš Ujhelyi, dále se trefil Pepa Juha a Milan Garčar, poté hned zvýšil Jakub Kolstrunk na 4:3. Vedení potvrdil ve třetí třetině Zouzal s Marvánkem, kteří se tak svými trefami podíleli na konečné výhře 6:4.

Další domácí utkání Spartu čeká v sobotu 30.11. od 19:15 proti Mladé Boleslavi, pro fanoušky je připravena atraktivní soutěž Salming Game - Tref 5 tisíc od Salmingu. Více o soutěži naleznete ZDE.