neděle 17.11.2019 17:00
UNYP ARENA
Superliga florbalu, 11. kolo

Reportáž k utkání

Velmi chaotické utkání mezi domácí Spartou a nováčkem Superligy Black Angels, které nabízelo plno osobních soubojů a brejkových situací, gradovalo hlavně ve třetí třetině, kdy utkání za stavu 4:4 dospělo do prodloužení. Přitom to byl tým z Letňan, který v úvodu třetí třetiny vedl 2:1 a hrozil Spartě svými šancemi do úniku dvoubrankového vedení.

Těsné vedení Black Angels vždy dotáhl Kolstrunk přesnou trefou od levého mantinelu, nejdříve z 1:2 na 2:2 a poté z 2:3 na 3:3. Hodně Sparťanů v hale věřilo tomu, že po proměněné střele Prunera na 4:3 je zápas hotov, to by ale v čase 58:51 nesměl vstřelit gól Jakub Boček, který tak poslal utkání do prodloužení.

Prodloužení se stejně jako celý zápas přelévalo z jedné strany na druhou, přesně ale zamířil až Lukáš Ujhelyi, který 12 vteřin před koncem vstřelil vítězný gól a přisoudil tak Spartě druhý bod.

Další domácí utkání Sparta odehraje už 24. listopadu od 17:00 proti Panthers Otrokovice, těšíme se na vaši podporu!