neděle 20.10.2019 18:00
SH Kutná hora Klimeška
Superliga florbalu, 7. kolo

Reportáž k utkání

Kutnohorské diváky rozjásal svou přesnou trefou pod horní tyč Pažák, na něho po pár vteřinách navázal Pruner, který zvyšoval už na 2:0. Sebevědomí Sokolům dodal Šmíd, který v úvodní dvacetiminutovce ještě snížil na 2:1.

Úvod druhé třetiny se pro Spartu nevyvíjel vůbec dobře, ve druhé minutě srovnal na 2:2 Žáček a Sparta začínala opět od začátku za vyrovnaného stavu. Překvapivě třetí branku vstřelili první opět Sokoli, když míček za záda Beneše dostal Petržela. Konec druhé třetiny však patřil Spartě, na 3:3 srovnal tvrdou střelou Juha a trefil se také z protiútoku Zouzal.

Ve třetí třetine zkompletoval druhou vstřelenou branku Pruner a zařídil tak odskočení na 5:3. Pardubice zkoušeli v závěru hru v šesti, což zužitkoval Čermák po přihrávce od Juhy. Sparta tak dovedla utkání do tíženého vítězství 6:3.

Děkujeme klubu FBC Kutná Hora za uspořádání skvělého výjezdního utkání a samozřejmě musíme vyzdvihnout také fanoušky v hale, kterých na zápas zamířilo přesně 432. Děkujeme!