neděle 13.10.2019 18:00
STODOLA Aréna Střešovice
Superliga florbalu, 6. kolo

Reportáž k utkání

Sparta jela do Střešovic jako neporažený celek, který chce držet svou stoprocentní bilanci získaných bodů z venkovních utkání. Hlavní cíl zisku všech tří bodů se bohužel nenaplnil. Sparta po úvodním gólu Buriana otáčela utkání až ve třetí třetině, kdy dvěma přesnými zásahy srovnal Zouzal. Ujhelyi po chvíli zvýšil na 4:3 pro Spartu ale bohužel ani to na vítězství nestačilo a stejně jako proti Bohemians následovalo prodloužení.

V čase 63:52 ukončil zápas přesnou střelou z půlky Pruner, který našel mezeru mezi třemi Tatranskými hráči a přesnou trefu zasadil k tyči Frühbauera, čímž přetavil dlouhé prodloužení ve výhru Sparty, která tak drží prozatimní neporaženost.

Další utkání je na programu v neděli 20.10. od 18:00 v Kutné Hoře, kde se Sparta ve výjezdním utkání potká s Pardubicemi. Vstupenky na toto výjezdní utkání můžete kupovat v sítích Ticketportal