2. liga žen - skupina 3 2018-2019

Ženy

Aktuální zprávy

Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

25. březen 2019 - ,,Vzhledem k pozitivním výsledkům, které florbalová Sparta dlouhodobě prokazuje jsme se rozhodli dále klub finančně podporovat," říká Jaroslav Mlynář z firmy Spelsberg.

Aktualizace evidenčních údajů a udělení souhlasu se zpracování identifikačních údajů

Aktualizace evidenčních údajů a udělení souhlasu se zpracování identifikačních údajů

19. březen 2019 - Na základě požadavků zákona o zpracování osobních údajů a na základě požadavků od státních orgánů a zastřešujících spolků, chceme všechny členy klubu požádat o kontrolu a případnou úpravu kontaktních údajů, elektronickou přihlášku do klubu a udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů dle požadavků zákona.

Turnaj žen v Kunraticích

14. březen 2019 - Po třítýdenní pauze se v sobotu 9.3. odehrál další turnaj ženského týmu Sparty. Čekaly nás těžké zápasy s „béčky“ týmů z extraligy, nejprve tým Panthers a poté stejně jako muži ve čtvrtfinále jsme si zahrály proti Bohemce.

Ženy na domácím turnaji získaly bod

18. únor 2019 - Jako již tradičně k nám nebyl los příliš štědrý a na domácí turnaj nám nadělil dva těžké soupeře z horní poloviny tabulky – Ivanti Tigers Jižní Město B a FAT PIPE Start98 Praha-Kuntratice.

Ženy bodovaly v Kunraticích

22. leden 2019 - V neděli 20. ledna odehrály sparťanské ženy další dva zápasy – proti Novému Strašecí a proti Ovocným Bázím z Mladé Boleslavi. Z předchozích vzájemných utkání s těmito týmy jsme vyšly v obou případech vítězně a rozhodně jsme na to chtěly navázat.

Letní soustředění s několika novinkami, včetně nového systému přihlašování!

16. leden 2019 - V létě Sparťany čeká nabitý florbalový program, mimo letních florbalových turnajů, členy Sparty čeká také letní klubové soustředění, které se již tradičně uskuteční v Králově Dvoře, kde je pro florbalový a sportovní rozvoj mladých Sparťanů to pravé prostředí. Mladé Sparťany a Sparťanky letos čeká okořenění doprovodného programu, jaké novinky včetně nového systému přihlášení Sparťany čekají? To se dozvíte níže v článku.

,Těch krásných vzpomínek je tolik, že je opravdu těžké vybrat tu nejlepší," říká hlasatel Jan Pauček

27. prosinec 2018 - Na prosincovém Mistrovství světa, které se odehrálo v pražské O2 areně a také v Areně Podvinný mlýn, se podílela celá řada pracovníků sparťanského klubu. Přinášíme Vám rozhovor s nimi a přiblížení jejich různorodé práce na šampionátu.

všechny články

Aktuální utkání

sobota 6.4.2019 10:30
FBC Kutná Hora 4:3pn
ACEMA Sparta Praha
sobota 6.4.2019 16:30
ACEMA Sparta Praha 6:5
FBŠ SLAVIA Plzeň B