2. liga žen - skupina 3 2018-2019

Ženy

Aktuální zprávy

Aréna na Praze 9 mění svou tvář, domácí hala Sparty nově nese název UNYP ARENA

Aréna na Praze 9 mění svou tvář, domácí hala Sparty nově nese název UNYP ARENA

včera 19:44 - Tradiční název haly na Podvinném Mlýně – aréna Sparta je již minulostí. Partner florbalové Sparty University of New York in Prague prohlubuje partnerství s klubem a zahajuje partnerství také s Asociací Sparta. Novým názvem areny na Praze 9 je od 1. září 2019 - UNYP ARENA, která přes léto prošla velkou rekonstrukcí, za zmínku rozhodně stojí nový povrch, dvě nové led obrazovky a celkové ozvučení areny.

,Měl jsem více nabídek, klíčové bylo postupné poznávání potenciálu Sparty, říká Marek Vojta

,Měl jsem více nabídek, klíčové bylo postupné poznávání potenciálu Sparty, říká Marek Vojta

11. červen 2019 - Sparta do klubu přivádí velmi výraznou osobnost Českého florbalu. Na pozici šéftrenéra elitních týmů přichází do Sparty Marek Vojta, který působil přes dvacet let ve florbalovém Ústí nad Labem. ,,Mým hlavním úkolem bude spolupracovat na individuálním růstu s hráči, rozvoji hry i tréninkového procesu u elitních týmů," říká ke svému působení nová trenérská tvář Sparty Marek Vojta.

Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

25. březen 2019 - ,,Vzhledem k pozitivním výsledkům, které florbalová Sparta dlouhodobě prokazuje jsme se rozhodli dále klub finančně podporovat," říká Jaroslav Mlynář z firmy Spelsberg.

Aktualizace evidenčních údajů a udělení souhlasu se zpracování identifikačních údajů

19. březen 2019 - Na základě požadavků zákona o zpracování osobních údajů a na základě požadavků od státních orgánů a zastřešujících spolků, chceme všechny členy klubu požádat o kontrolu a případnou úpravu kontaktních údajů, elektronickou přihlášku do klubu a udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů dle požadavků zákona.

Turnaj žen v Kunraticích

14. březen 2019 - Po třítýdenní pauze se v sobotu 9.3. odehrál další turnaj ženského týmu Sparty. Čekaly nás těžké zápasy s „béčky“ týmů z extraligy, nejprve tým Panthers a poté stejně jako muži ve čtvrtfinále jsme si zahrály proti Bohemce.

Ženy na domácím turnaji získaly bod

18. únor 2019 - Jako již tradičně k nám nebyl los příliš štědrý a na domácí turnaj nám nadělil dva těžké soupeře z horní poloviny tabulky – Ivanti Tigers Jižní Město B a FAT PIPE Start98 Praha-Kuntratice.

Ženy bodovaly v Kunraticích

22. leden 2019 - V neděli 20. ledna odehrály sparťanské ženy další dva zápasy – proti Novému Strašecí a proti Ovocným Bázím z Mladé Boleslavi. Z předchozích vzájemných utkání s těmito týmy jsme vyšly v obou případech vítězně a rozhodně jsme na to chtěly navázat.

všechny články

Aktuální utkání

sobota 6.4.2019 10:30
FBC Kutná Hora 4:3pn
ACEMA Sparta Praha
sobota 6.4.2019 16:30
ACEMA Sparta Praha 6:5
FBŠ SLAVIA Plzeň B