Aktuální zprávy

Aréna na Praze 9 mění svou tvář, domácí hala Sparty nově nese název UNYP ARENA

Aréna na Praze 9 mění svou tvář, domácí hala Sparty nově nese název UNYP ARENA

včera 19:44 - Tradiční název haly na Podvinném Mlýně – aréna Sparta je již minulostí. Partner florbalové Sparty University of New York in Prague prohlubuje partnerství s klubem a zahajuje partnerství také s Asociací Sparta. Novým názvem areny na Praze 9 je od 1. září 2019 - UNYP ARENA, která přes léto prošla velkou rekonstrukcí, za zmínku rozhodně stojí nový povrch, dvě nové led obrazovky a celkové ozvučení areny.

Dorost si poradil s Boleslaví i Kladnem a zahraje si finále UNYP Cupu

Dorost si poradil s Boleslaví i Kladnem a zahraje si finále UNYP Cupu

7. září 2019 - Dorostenci zvládli sobotní vyřazovací boje na jedničku a zítra si zahrají finále UNYP Cupu v kategorii Challenge. Finále startuje v 17:30 v UNYP ARENĚ na Podvinném Mlýně, soupeřem bude stejně jako v kategorii Junior - Tatran.

Základní skupinu Sparta ovládla, zítra se rozjede UNYP Cup pro kategorie Youngstars a NXT Generation

6. září 2019 - Základní skupinu Sparta opanovala. Ve třech utkáních ukázala svou chuť a tah na branku, celkem nastřílela sedmnáct gólů. V sobotu zahájí svůj UNYP Cup 2019 týmy z kategorie Youngstars a NXT Generation.

UNYP Cup 2019 pokračuje, rozdají si to týmy v kategorii Challenge, Youngstars a NXT Generation

3. září 2019 - Sotva skončil UNYP Cup Junior a Girls, kde se Junioři probojovali až do finále, zato juniorkám se příliš nedařilo a nedokázaly získat ani jedno vítězství na turnaji, roztáčí se druhý termín turnaje, ve kterém si brousí zuby na vítězství dalších 36 týmů. Podaří se Sparťanským týmům ovládnout turnaj v kategorii Challenge, Youngstars a NXT Generation?

,Měl jsem více nabídek, klíčové bylo postupné poznávání potenciálu Sparty, říká Marek Vojta

11. červen 2019 - Sparta do klubu přivádí velmi výraznou osobnost Českého florbalu. Na pozici šéftrenéra elitních týmů přichází do Sparty Marek Vojta, který působil přes dvacet let ve florbalovém Ústí nad Labem. ,,Mým hlavním úkolem bude spolupracovat na individuálním růstu s hráči, rozvoji hry i tréninkového procesu u elitních týmů," říká ke svému působení nová trenérská tvář Sparty Marek Vojta.

Dorostenci mohou po skvělých výkonech slavit bronz z MČR!

8. duben 2019 - Po napínavém průběhu MČR, který kopíroval divokou sezónu dorostu, kdy byl chvilku nahoře, chvíli dole a o napínavé momenty nebyla nouze, si kluci odvezli z Ostravy bronzové medaile ze celkové třetí místo.

Dorostenci to po letech dokázali a zahrají si na MČR!

25. březen 2019 - Po dlouhých letech, kdy účast dorostencům na vrcholu sezóny unikala vždy o pověstný vlásek, to letos konečně dokázali a na Mistrovství České republiky dorostu v Ostravě si zahrají.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 7.4.2019 10:00
ACEMA Sparta Praha UNYP 1:6
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
neděle 7.4.2019 14:00
ACEMA Sparta Praha UNYP 4:3pn
FBC Liberec