Aktuální zprávy

Dorostenci mohou po skvělých výkonech slavit bronz z MČR!

Dorostenci mohou po skvělých výkonech slavit bronz z MČR!

8. duben 2019 - Po napínavém průběhu MČR, který kopíroval divokou sezónu dorostu, kdy byl chvilku nahoře, chvíli dole a o napínavé momenty nebyla nouze, si kluci odvezli z Ostravy bronzové medaile ze celkové třetí místo.

Dorostenci to po letech dokázali a zahrají si na MČR!

Dorostenci to po letech dokázali a zahrají si na MČR!

25. březen 2019 - Po dlouhých letech, kdy účast dorostencům na vrcholu sezóny unikala vždy o pověstný vlásek, to letos konečně dokázali a na Mistrovství České republiky dorostu v Ostravě si zahrají.

Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

25. březen 2019 - ,,Vzhledem k pozitivním výsledkům, které florbalová Sparta dlouhodobě prokazuje jsme se rozhodli dále klub finančně podporovat," říká Jaroslav Mlynář z firmy Spelsberg.

Aktualizace evidenčních údajů a udělení souhlasu se zpracování identifikačních údajů

19. březen 2019 - Na základě požadavků zákona o zpracování osobních údajů a na základě požadavků od státních orgánů a zastřešujících spolků, chceme všechny členy klubu požádat o kontrolu a případnou úpravu kontaktních údajů, elektronickou přihlášku do klubu a udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů dle požadavků zákona.

Letní soustředění s několika novinkami, včetně nového systému přihlašování!

16. leden 2019 - V létě Sparťany čeká nabitý florbalový program, mimo letních florbalových turnajů, členy Sparty čeká také letní klubové soustředění, které se již tradičně uskuteční v Králově Dvoře, kde je pro florbalový a sportovní rozvoj mladých Sparťanů to pravé prostředí. Mladé Sparťany a Sparťanky letos čeká okořenění doprovodného programu, jaké novinky včetně nového systému přihlášení Sparťany čekají? To se dozvíte níže v článku.

,Těch krásných vzpomínek je tolik, že je opravdu těžké vybrat tu nejlepší," říká hlasatel Jan Pauček

27. prosinec 2018 - Na prosincovém Mistrovství světa, které se odehrálo v pražské O2 areně a také v Areně Podvinný mlýn, se podílela celá řada pracovníků sparťanského klubu. Přinášíme Vám rozhovor s nimi a přiblížení jejich různorodé práce na šampionátu.

Objednávky na Vánoce v rámci sparťanských produktů fanshopu do 21. 11. !

9. listopad 2018 - Abychom stihli včas odeslat a doručit Vaše objednávky na letošní Vánoce, učiňte je nejpozději do termínu 21. 11. 2018.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 7.4.2019 10:00
ACEMA Sparta Praha UNYP 1:6
FbŠ Bohemians DDM Praha 7
neděle 7.4.2019 14:00
ACEMA Sparta Praha UNYP 4:3pn
FBC Liberec