Aktuální zprávy

Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

Firma Spelsberg dále podporuje Spartu, zapadá to do koncepce firmy

25. březen 2019 - ,,Vzhledem k pozitivním výsledkům, které florbalová Sparta dlouhodobě prokazuje jsme se rozhodli dále klub finančně podporovat," říká Jaroslav Mlynář z firmy Spelsberg.

Aktualizace evidenčních údajů a udělení souhlasu se zpracování identifikačních údajů

Aktualizace evidenčních údajů a udělení souhlasu se zpracování identifikačních údajů

19. březen 2019 - Na základě požadavků zákona o zpracování osobních údajů a na základě požadavků od státních orgánů a zastřešujících spolků, chceme všechny členy klubu požádat o kontrolu a případnou úpravu kontaktních údajů, elektronickou přihlášku do klubu a udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů dle požadavků zákona.

Junioři předvedli zlepšený výkon a porazili Tatran! Velc poprvé naskočil za “A” tým a skóroval!

1. únor 2019 - Po překvapivém zaváhání s Hattrickem Brno se juniorský tým Sparty zvedl a v nedělním utkání, které následovalo po superligovém zápase Sparty se Znojmem, porazil juniory Tatranu 9:4. Zajímavostí víkendu byl také premiérový start Matyáše Velce za superligový tým, když se mu v jeho premiéře v nejvyšší soutěži podařilo rovnou také skórovat.

Letní soustředění s několika novinkami, včetně nového systému přihlašování!

16. leden 2019 - V létě Sparťany čeká nabitý florbalový program, mimo letních florbalových turnajů, členy Sparty čeká také letní klubové soustředění, které se již tradičně uskuteční v Králově Dvoře, kde je pro florbalový a sportovní rozvoj mladých Sparťanů to pravé prostředí. Mladé Sparťany a Sparťanky letos čeká okořenění doprovodného programu, jaké novinky včetně nového systému přihlášení Sparťany čekají? To se dozvíte níže v článku.

,Těch krásných vzpomínek je tolik, že je opravdu těžké vybrat tu nejlepší," říká hlasatel Jan Pauček

27. prosinec 2018 - Na prosincovém Mistrovství světa, které se odehrálo v pražské O2 areně a také v Areně Podvinný mlýn, se podílela celá řada pracovníků sparťanského klubu. Přinášíme Vám rozhovor s nimi a přiblížení jejich různorodé práce na šampionátu.

Objednávky na Vánoce v rámci sparťanských produktů fanshopu do 21. 11. !

9. listopad 2018 - Abychom stihli včas odeslat a doručit Vaše objednávky na letošní Vánoce, učiňte je nejpozději do termínu 21. 11. 2018.

Juniorský tým přehrál Vítkovice 11:5 a těší se na bitvu s Black Angels!

5. listopad 2018 - Juniorský tým Sparty si ve třech utkáních "A" divize KB ligy juniorů připsal 6 bodů po dvou výhrách nad tradičnímu účastníky nejvyšší juniorské soutěžě - Florbalem Ústí a Vítkovicemi. Následovat bude víkendová přestávka a pražské derby proti florbalistům Black Angels.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 31.3.2019 13:00
ACEMA Sparta Praha UNYP 6:7
PANTHERS OTROKOVICE