Tipsport Superliga 2018-2019

Muži A

Aktuální zprávy

Poslední dvě kola Spartě nevyšla dle představ, doma chce stále držet neporazitelnost

19. listopad 2019 - Po reprezentační přestávce se Sparta představila doma proti Black Angels, drama do posledních vteřin rozsekl Ujhelyi v prodloužení a Sparta tak brala z duelu s nováčkem dva body, následovalo pondělní utkání proti Chodovu, kde se Spartě střelecky absolutně nedařilo a z Jižního Města odjela bez jediného bodu. V něděli 24. listopadu Sparťany doma čekají Otrokovice, pro Pantery na půdě UNYP ARENY nečeká nic jednoduchého, Spartu doma letos ještě nikdo neporazil.

,,Každý náš fanoušek je stejný bojovník jako naši kluci na hřišti,

,,Každý náš fanoušek je stejný bojovník jako naši kluci na hřišti," říká speaker Michal Vebi Veber

10. listopad 2019 - Sparta do nové sezony vstupila s několika novinkami. Hlavní změnou byly nové dresy, nově zrekonstruovaná UNYP ARENA, ale velmi významnou novou posilou při domácích utkáních Sparty se stal Michal Vebi Veber, speaker domácích zápasů, který do moderování dává srdce. ,,Sparta je srdcová záležitost a když přišla nabídka moderovat domácí zápasy florbalové Sparty, nemohl jsem odmítnout," říká Sparťanský speaker Michal Vebi Veber.

Klubový partner Bondster věnuje 10 mladým florbalistům kompletní vybavení

7. listopad 2019 - Po dvouleté spolupráci mezi Spartou a investičním portálem Bondster na úrovni sponzoringu A-týmu mužů, přicházíme společně s novým projektem, který je zaměřen na podporu mladých florbalistů. ,,Relativně dlouho jsme hledali ideální nastavení spolupráce, které by splňovalo představu Bondsteru pomoci potřebným dětem snadněji sportovat, a zároveň bylo tím správným přínosem pro naše hráče a hráčky. Nakonec jsme se jednoznačně shodli, že pomoc s pořízením sportovního vybavení, je ten pravý způsob spolupráce pro obě strany," říká generální manažer klubu Mgr. Václav Culka.

,,Lípa nám uštědřila lekci z týmovosti a efektivity v zakončení, říká Ondřej Kašpárek

3. listopad 2019 - Desáté kolo florbalové Superligy Sparta odehrála na půdě FBC Česká Lípa, kam přijela jako doposud neporažený tým ligy. Bohužel po utkání s Českou Lípou Sparta ztratila neporazitelnost a s ní i cenné tři body. Lípa Spartu porazila 8:5.

,,V Lípě nás nečeká nic lehkého, jedeme si ale pro tři body," říká Michal Zeman

1. listopad 2019 - Sparťané se před rezeprezentační pauzou vydají do České Lípy, pokud vyhrají, překlenou reprezentační přestávku jako dosud neporažený tým.

Body si Sparta vybojovala, Vítkovice odjíždí poražené, přesto s bodem

30. říjen 2019 - V devátém kole Sparta doma přivítala Vítkovice, zápasu chyběly góly, o to nejlepší ale fanoušci Sparty nepřišli, obrat zahájil Milan Garčar proměněným nájezdem ve třetí třetině. Rozhodl Ujhelyi do prázdené branky v prodloužení.

Na státní svátek do UNYP ARENY zavítají Vítkovice, soutěžit budeme o podepsaný národní dres

24. říjen 2019 - Na státní svátek 28. října do UNYP ARENY na Podvinný Mlýn zavítají Vítkovice. Jedná se o soupeře, který Spartě uzavřel brány do Superfinále když v posledním semifinálovém duelu Vítkovice ovládly sérii 4:0 na zápasy a ukončily tak skvěle rozjetou Sparťanskou sezonu, kterou tým z Podvinného Mlýna zakončil po základní části na druhém místě a poté postoupil mezi top 4 týmy ligy po vítězství ve čtvrtfinále nad Bohemians.