Tipsport Superliga 2018-2019

Muži A

Aktuální zprávy

Semifinálová série započala, první bod berou Vítkovice po výhře 5:2

Semifinálová série započala, první bod berou Vítkovice po výhře 5:2

dnes - V sobotu 23. března Sparta započala semifinálovou sérii proti Vítkovicím, očekávání mnoha fanoušků se od prvního zápasu začínají naplňovat, pevná obrana obou celků, plno vypjatých osobních soubojů a v neposlední řadě skvělá atmosféra.

Aktualizace evidenčních údajů a udělení souhlasu se zpracování identifikačních údajů

Aktualizace evidenčních údajů a udělení souhlasu se zpracování identifikačních údajů

19. březen 2019 - Na základě požadavků zákona o zpracování osobních údajů a na základě požadavků od státních orgánů a zastřešujících spolků, chceme všechny členy klubu požádat o kontrolu a případnou úpravu kontaktních údajů, elektronickou přihlášku do klubu a udělení souhlasu ke zpracování osobních údajů dle požadavků zákona.

Sparta v semifinále play-off změří síly s loňským superfinalistou z Vítkovic!

16. březen 2019 - Soupeřem Sparty v semifinále play-off Tipsport Superligy budou florbalisti z Vítkovic. Poté, co si úradující mistr z Mladé Boleslavi zvolil jako svého semifinálového soupeře Chodov, na Spartu zbyly logicky Vítkovice. Série začíná v Praze v domácí hale na Podvinném mlýně o víkendu 23. a 24. března.

,Herně se máme kam posunout, což ukážeme v semifinále," říká Radim Křenek

15. březen 2019 - Po středečním postupu do semifinále jsme vyzpovídali ohledně celé čtvrtfinálové série dva důležité články sparťanského týmu - obránce Radima Křenka, který 5. čtvrtfinále rozhodl svým nájezdem v závěru a také hlavního trenéra Ondřeje Kašpárka.

Jan Marvánek sestřelil klokany a poslal Spartu do semifinále!

13. březen 2019 - Ve středu 13. března Sparta nastoupila do pátého čtvrtfinále play-off proti FbŠ Bohemians s jasným cílem - zvítězit a ukončit těžkou sérii! Vypjatý zápas jsme sledovali do poslední chvíle, kdy se k samostatnému nájezdu postavil Jan Marvánek, který svou přesnou trefou do levé šibenice poslal Spartu do semifinále play-off!

PREVIEW | ,Věřím v sílu našeho týmu a v ukončení série," říká Jan Marvánek

12. březen 2019 - A tým může už zítra ve středu 13. 3. od 18:30 rozhodnout čtvrtfinálovou sérii proti Bohemce, ve které vede 3:1 na zápasy. Sparťani, buďte u toho přímo v hale na Podvinném mlýně!

,Dnes jsme měli větší hlad po vítězství," říká sparťanský odchovanec Marek Zouzal

10. březen 2019 - Sparťané dokázali ve 4. čtvrtfinále, které se odehrálo v neděli 10. 3. od 18:00 v Areně na Podvinném mlýně, přetlačit Bohemku 6:4 a udělali rázný krok k ukončení série.

všechny články

Aktuální utkání

sobota 23.3.2019 17:00
ACEMA Sparta Praha 2:5
1. SC TEMPISH Vítkovice
neděle 24.3.2019 17:00 @ Aréna Sparta
ACEMA Sparta Praha - : -
1. SC TEMPISH Vítkovice
sobota 30.3.2019 14:10 @ SC Dubina Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice - : -
ACEMA Sparta Praha