Tipsport Superliga 2018-2019

Muži A

Aktuální zprávy

,,Letos máme opět dobře poskládaný tým a super (S)partu,

,,Letos máme opět dobře poskládaný tým a super (S)partu," říká hlavní trenér Kašpárek

7. červenec 2019 - Po bronzovém a zároveň historickém úspěchu Sparty odstartovala příprava na další sezonu. V sestavě Ondřeje Kašpárka se událo hned několik změn, koho opět uvidíme na palubovce Podvinného Mlýna, kdo se s týmem loučí a kdo z mladých juniorů se připravuje na svou první Superligovou sezonu?

Cílem turnaje bylo zapojit co nejvíce juniorů v konkrétních rolích, říká Ondřej Kašpárek

Cílem turnaje bylo zapojit co nejvíce juniorů v konkrétních rolích, říká Ondřej Kašpárek

1. červenec 2019 - Zatímco v Brně na Hummel Open Game 2019 bojovalo sedm mládežnických týmů od přípravky po dorostence, ve stejnou dobu se ostré přípravě na novou sezonu věnoval i ,,A" tým vedený Ondřejem Kašpárkem. ,,Cílem turnaje bylo zapojit co nejvíce juniorů v konkrétních rolích, kteří doposud neměli žádnou zkušenost s mužským florbalem, včetně brankáře Patrika Zítky," říká k přípravnému turnaji Prague Challenge trenér Kašpárek, který byl v pátek před turnaje vyhlášen druhým nejlepším trenérem mužské Superligy v sezoně 2018/2019 na galavečeru Florbalista sezony.

,,Chci si svoji pozici v týmu vybojovat," říká slovenská defenzivní posila Kristián Kozák

29. červen 2019 - Do Sparty míří další posila ze zahraničí. Slovenský reprezentant Kristián Kozák posílí tým mužů a bude bojovat o svou pozici v základní sestavě. ,,Prostředí Sparty na mě působí velmi pozitivně, je zde nadprůměrné zázemí a k tomu i skvělí lidé, kteří florbalu dávají maximum," říká jednadvacetiletá posila ze Slovenska Kristian Kozák, který přichází z ATU Košice na pozici obránce.

,Měl jsem více nabídek, klíčové bylo postupné poznávání potenciálu Sparty, říká Marek Vojta

11. červen 2019 - Sparta do klubu přivádí velmi výraznou osobnost Českého florbalu. Na pozici šéftrenéra elitních týmů přichází do Sparty Marek Vojta, který působil přes dvacet let ve florbalovém Ústí nad Labem. ,,Mým hlavním úkolem bude spolupracovat na individuálním růstu s hráči, rozvoji hry i tréninkového procesu u elitních týmů," říká ke svému působení nová trenérská tvář Sparty Marek Vojta.

,Vidím velký progres a v takovém týmu chci být také" říká nový mistr světa Josef Juha

20. květen 2019 - Jak jsme Vás před časem informovali, první posilou Sparty pro nadcházející sezónu 2019/2020, se stal kapitán juniorské reprezentace Josef Juha. Nyní jde Pepa do Sparty nově také s titulem juniorského mistra světa, ke kterému dovedl tým v Kanadě v roli kapitána. Přinášíme Vám první rozhovor, ve kterém jsme novopečeného mistra světa nejprve vyzpovídali ohledně Sparty, druhou část jsme poté věnovali samotnému juniorskému šampionátu.

,Sparta se vyvíjí a zkvalitňuje každou sezónou," říká Michaela Deutscher

21. duben 2019 - V rámci projektu ,,A co dál? Hádej a co dál" Vám přinášíme další rozhovor, a to s končící fyzioterapeutkou A týmu Michaelou Deutscher, která ve Spartě působila od roku 2013.

Hráči A týmu převzali z rukou prezidenta unie Šumana bronzové medaile

17. duben 2019 - Muže čekal v pondělí 15. dubna od 17:00 slavnostní ceremoniál na Úřadu městské části Praha 9 a převzetí bronzových medailí za sezonu 2018/2019. Medaile byly hráčům předány z rukou prezidenta Českého florbalu Filipa Šumana a místostarosty Prahy 9 Mgr. Adama Vážanského.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 31.3.2019 18:00
1. SC TEMPISH Vítkovice 7:1
ACEMA Sparta Praha