Tipsport Superliga 2018-2019

Muži A

Aktuální zprávy

,Velká spokojenost z výhry za tři body s těžkým soupeřem

,Velká spokojenost z výhry za tři body s těžkým soupeřem" hodnotí výhru v Otrokovicích Milan Garčar

včera 20:28 - A tým vážil v neděli dalekou cestu do Otrokovic k utkání 21. kola Tipsport Superligy, kde v dramatickém utkání potvrdil roli favorita a upevnil si tak pozici v tabulce před pomalu se blížícím play-off.

PREVIEW | Sparťany čeká v neděli daleká cesta do Otrokovic

PREVIEW | Sparťany čeká v neděli daleká cesta do Otrokovic

18. leden 2019 - Sparta v rámci 21. kola Tipsport Superligy vyráží do moravských Otrokovic. A tým má jasný úkol připsat si na konto čtvrtou výhru v řadě po skvělém vstupu do nového roku.

Letní soustředění s několika novinkami, včetně nového systému přihlašování!

16. leden 2019 - V létě Sparťany čeká nabitý florbalový program, mimo letních florbalových turnajů, členy Sparty čeká také letní klubové soustředění, které se již tradičně uskuteční v Králově Dvoře, kde je pro florbalový a sportovní rozvoj mladých Sparťanů to pravé prostředí. Mladé Sparťany a Sparťanky letos čeká okořenění doprovodného programu, jaké novinky včetně nového systému přihlášení Sparťany čekají? To se dozvíte níže v článku.

Domácí publikum dovedlo Spartu do vítězství nad Českou Lípou, víkend za šest bodů!

16. leden 2019 - Po velmi vydařeném sobotním duelu v Pardubicích, kde si Sparta připsala vysokou výhru 12:5, tým kapitána Milana Garčara nastoupil do nedělního domácího utkání proti České Lípě. Téměř 370 skvělých fanoušků zaplnilo Arénu Sparty na Podvinném Mlýně a hnalo Spartu za dalším víkendovým vítězstvím 5:3, sečteno, podtrženo, víkend za parádních 6 bodů!

Sparta pálila ostrýma, půlka víkendového programu vítězná!

12. leden 2019 - Sparta se v sobotu 12. ledna vydala vstříc jednomu z víkendového utkání a mohla se radovat z dvanácti vstřelených branek do sítě Pardubic.

PREVIEW | Sparťany čekají o víkendu dvě superligová utkání

11. leden 2019 - Mužský A tým sehraje o víkendu hned dva zápasy, v sobotu vyjíždí do Pardubic k utkání 19. kola. Hned den na to přivítají muži na domácí palubovce Českou Lípu.

Nový rok vítězný, na góly se ale čekalo až do třetí třetiny

6. leden 2019 - Sparťané mají po dvou zápasech opět důvod k radosti, v domácím prostředí si tým Ondřeje Kašpárka připsal další tři body do tabulky a díky výhře nad Bulldogs Brno se Sparťané vrací na druhou příčku tabulky Tipsport Superligy.

všechny články

Aktuální utkání

neděle 20.1.2019 18:00
Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 4:5
ACEMA Sparta Praha
neděle 27.1.2019 17:00 @ Aréna Sparta
ACEMA Sparta Praha - : -
TJ Znojmo LAUFEN CZ
čtvrtek 7.2.2019 19:00 @ Aréna Sparta
ACEMA Sparta Praha - : -
TJ Sokol Královské Vinohrady